gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини смартфонів Звіт Mobility Report: у 70% населення Землі до 2020 року будуть смартфони
Звіт Mobility Report: у 70% населення Землі до 2020 року будуть смартфони
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Вівторок, 23 червня 2015, 19:46

Люди діляться на фанатів смартфонів і на любителів старих, добрих кнопкових телефонів. Перша категорія активно стежить за появою новинок на ринку мобільних технологій, скуповуючи більш наворочені моделі. А друга продовжує користуватися старими телефонами, запевняючи, що основна функція цього пристрою - дзвонити, а не грати в ігри, перевіряти пошту або показувати дорогу. Люди з другої категорії користуються застарілими моделями доти, поки ті в змозі приймати дзвінки, а в разі поломки не викидають апарат, а несуть в ремонт. Але в компанії Ericsson впевнені, що до кінця 2020 друга категорія значно скоротиться, і смартфони будуть у 70% населення земної кулі.

Дані твердження були засновані на висновках чергового аналітичного звіту Mobility Report. Фахівці компанії вивчили зростання ринку мобільних технологій, попит населення і зробили прогноз на найближчі 5 років. Було відмічено, що все більше людей починають користуватися послугами другого мобільного зв'язку і вибирають для цього «двохсімочні» телефони. Що стосується мобільних підключень до Інтернету, то їх число за підсумками минулого 2014 склало 7,1 мільярда., тому такі програми, як мессенджер для iphone поступово витісняють традиційні смс. Тоді як уже в 2015 році, всього за 1 квартал було зафіксовано 7,2 мільярда мобільних підключень до Інтернету, а це означає, що загальне число до кінця року значно перевищить торішні показники.

Також було відмічено зниження вікового порогу серед користувачів смартфонів. Зараз мобільний телефон є майже у кожної 6-річної дитини, тоді як раніше стільниковим зв'язком користувалися виключно дорослі. Аналітики пояснюють цей показник зниженням ціни на смартфони, що робить їх більш доступними для всіх верств населення будь-якого віку. Верхній поріг користувачів теж був змінений. Сьогодні все більше пенсіонерів мають мобільні телефони. Хоча смартфони рідко входять в їх число.

Згідно зі звітом, в кінці 2014 року за допомогою смартфонів до Мережі підключалися приблизно 2,6 мільярда користувачів. При цьому до 2020-го на GSM/WCDMA-мережі в загальному числі зафіксованих мобільних підключень припадатиме (на думку фахівців Ericsson) 3,8 млрд. LTE-сервіси в цій гонці відстануть на 1 десяту, заробивши 3,7 млрд. підключень. Всього до кінця десятиліття мобільними телефонами будуть користуватися в цілому 90% населення земної кулі старше 6 років. З них 70% віддасть перевагу смартфонам.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі