gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Знижуємо ризики за допомогою MVP (Minimum Viable Product)
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 26 грудня 2019, 22:29

При запуску нових IT-проектів важливо знизити ризики розробки.

Концепція створення мінімально готового продукту (MVP) https://webcase.com.ua/mvp-razrabotka/ допомагає бізнесу скоротити time-to-market і оперативно ─ в термін від трьох місяців ─ перевірити гіпотези, пов'язані з цим проектом.

Модель Minimum Viable Product

Ідеї ​​стартапів або розвитку діючого бізнесу, як правило, спочатку розглядають як гіпотези. Це означає, що їх затребуваність потрібно перевіряти на потенційних або реальних користувачів.

Прості ідеї, пов'язані з тією чи іншою функціональністю, піддаються вивченню. Наприклад, їх можна вивчити за допомогою опитування або експерименту з інтерфейсом (UI). Для перевірки затребуваності тієї чи іншої послуги можна додати новий рядок ─ назва цієї послуги ─ в меню і підрахувати, скільки користувачів їй зацікавляться (клацають на неї). В цьому випадку потрібно повідомити користувачеві, що ви плануєте нову послугу (або, наприклад, відкриваєте нову точку обслуговування), і попросити його поділитися думкою. За допомогою такого експерименту підприємець витратить мінімум часу (можливо, навіть менше, ніж при проведенні опитування) і отримає метрики реального попиту.

При створенні IT-продукту зі складною логікою і великою кількістю функцій перевірка гіпотез іноді буває неможлива аж до моменту релізу з різних причин. Наприклад, немає метрик, складно досліджувати попит за допомогою інтерв'ю користувачів, складно перевірити роботу продукту в "бойових" умовах (при реальному навантаженню). Для того, щоб прискорити реліз, бізнес звертається до створення MVP. Це свого роду "пробна" версія, яка має всі найбільш необхідними функціями.

Завдання Minimum Viable Product ─ вивчити затребуваність "обмеженою" версії продукту, а також отримати зворотній зв'язок від аудиторії. При цьому бізнес витрачає менше ресурсів, таких як гроші і час, йому не потрібно утримувати велику IT-команду для створення продукту з нуля.

Якщо гіпотеза підтвердилася, то подальша робота доцільна. У цьому випадку бізнес поступово додає необхідні функції і розвиває своє рішення. Особливо важливо, що всі ці дії засновані на реальних відгуках користувачів, а не на необгрунтованих припущеннях. Нарешті, якщо ідея не підтвердилася, бізнес не витрачає даремно ресурси і переходить до пошуку найбільш перспективних проектів.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі