gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Яку теплу підлогу вибрати?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 05 березня 2019, 15:52

Завдяки розвитку будівельних технологій та електроніки сьогодні кожен може зробити свій будинок максимально комфортним. Ми поговоримо про теплі підлоги, адже без них зробити життя в квартирі максимально комфортною неможливо. Крім типів теплих підлог торкнемося питання, що стосуються їх облаштування. Адже навіть максимально комфортна кліматична установка перед своїм включенням повинна бути змонтована. Цілком ймовірно, що дізнавшись про тонкощі монтажу того чи іншого виду кліматичної установки, ви відмовитеся й віддасте перевагу пристрій іншого типу.

Водяна тепла підлога

Такі обігрівальні системи аналогічні опалювальних систем, які встановлені у нас в квартирах. Обігрів кімнати проводиться за допомогою гарячої води, що циркулює в системі трубок, які «втоплені» в стягуванні підлоги.

Електрична тепла підлога

Електрична нагріває підлогу установка може бути двох типів:

  • кабельний варіант;
  • плівковий варіант.

У кожній з цих технологій теплих електропідлог від интернет-магазина ЭлектроДруг Одесса задіяна «переробка» енергії електроструму в теплову. Потік тепла, що виділяється регулюється за допомогою терморегулятора, що є невід'ємним атрибутом такої опалювальної установки.

При використанні кабельної технології обігріву в ролі елемента, що нагріває повітря в кімнаті, виступають дроти. Вони повинні в обов'язковому порядку відповідати ISO 14000 та мати сертифікат KIMA. Це необхідно для захисту ваших домочадців від слабкого електромагнітного випромінювання, яким володіють нагрівальні елементи. Промисловістю випускаються одно- і двожильні системи опалення. Різниця між ними полягає в способі підключення до електричної мережі.

У плівковому варіанті невід'ємним елементом установки виступає спеціальна вуглецева плівка. Для нагріву приміщення, при включенні випромінюються аніони і промені інфрачервоних спектру, створювані спеціальної карбонової (вуглецевої) пастою. Покупець може вибирати між моделями плівки, на яких паста нанесена у вигляді паралельних або вигнутих смуг і плівкою (дешевший варіант), на якій паста нанесена суцільно (плівка преміум сегменту).

Інфрачервоні системи опалення можуть бути як стрижневими, так і плівковими. Цю технологію ще називають інтелектуальною системою опалення і вона є найбільш економічно вигідним варіантом. У стрижневий системі обігріву, яка є найбільш досконалою, в якості основних елементів використовуються карбонові стержні, об'єднані в спецмати. Така система обігріву дозволяє вирішувати одночасно кілька завдань, як на стадії її установки, так і в подальшому оформленні інтер'єрів кімнат вашої квартири.

Плівковий варіант інфрачервоної системи опалення більш надійні з точки зору виходу з ладу (відключається тільки одна секція), однак вони можуть використовуватися лише в багатоквартирних будинках, які побудовані в районах з м'яким кліматом.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі