gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Якою має бути головна сторінка додатку

Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
П'ятниця, 11 вересня 2015, 16:39

Для простоти розуміння психології середньостатистичного користувача, мобільний додаток слід порівняти з людиною. Причому особливої ​​уваги заслуговує саме домашня сторінка, яка стає свого роду особою цієї особистості.

Обумовлено це однією дуже простою закономірністю - більшість людей в першу чергу звертають увагу саме на стартову сторінку. Тому дуже важливо, щоб перше враження, яка вона справить, було виключно позитивним. Інакше велика ймовірність того, що про ваший додаток більше ніколи і не згадають.

Саме про це говорять і наявні на сьогоднішній день офіційні статистичні дані. Вони свідчить про те, що більше чверті всіх додатків запускаються на тому чи іншому гаджеті всього один єдиний раз. Тому дуже важливо зробити так, щоб ваш додаток «полюбили з першого погляду».

До розробки домашньої сторінки необхідно поставитися надзвичайно серйозно. Дуже добре, якщо вона вийшла милою. Просто чудово, якщо її дизайн досить незвичайний. Але всього цього недостатньо. Дуже важливо, щоб вона давала відповіді на певні питання користувача. Тільки тоді випадкові відвідувачі перейдуть у розряд постійних користувачів. Саме це і є одним з найголовніших аспектів, які включає в себе успішна розробка мобільних додатків.

Вас може зацікавити Top Net SEO Rochester, а також більше інформації про діяльність даної компанії.

Мобільний додаток є сполучною ланкою між вами і користувачем. Тому перше, що захоче дізнатися користувач, - з ким він має справу. Дуже важливо, щоб відповідь на це питання було зрозумілим, причому бажано, щоб він став очевидним вже на перших секундах після запуску програми.

Домогтися цього значно простіше, ніж здається. Досить не перевантажувати домашню сторінку зайвим, а замість цього помістити зрозумілий логотип, який буде говорити сам за себе.

Далі ви повинні пояснити користувачеві, чим саме ви займаєтеся. Наприклад, якщо ви фотограф, уточніть, якими видами зйомки ви займаєтеся. Якщо ж ви перукар, розкажіть, на яких видах стрижки ви спеціалізуєтесь. У даному контексті ви зможете максимально повно продемонструвати, що робить вас кращим в конкретній ніші.

Також дуже важливо розповісти користувачеві про корисну інформацію, яку він зможе отримати завдяки цьому додатку. Мова може йти про що завгодно. Однак дуже важливо, щоб це приносило вигоду не тільки вам, але і потенційному клієнтові.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі