gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Які види хостингу широко відомі сьогодні?

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 25 листопада 2016, 00:26

Не так давно хостинг представляв собою послугу з розміщення інформації на сервері і складно здійсненний доступ. Сьогодні ж хостинг-компанії пропонують клієнтам величезний спектр послуг та різноманітних сервісів.

Завдяки розвитку в даній сфері власники сайтів можуть керувати базами даних, адмініструвати свої проекти віддалено, налаштовувати поштовий сервер, встановлювати різні дозволи, додатки.

Сучасні провайдери пропонують своїм клієнтам різні способи розміщення сайтів в мережі, такі як швидкий хостинг від компанії Танхост mirohost.net, віртуальний хостинг, оренда серверів та інші.

Кожен з типів хостингу відрізнятися певними особливостями.

Важливо розуміти, що вибираючи тип розміщення у мережі, необхідно враховувати і вас має цікавити не тільки цена хостинга, а також вид самого проекту. Так, наприклад, хостинг, який стане відмінним варіантом для невеликого сайту, може зовсім не підійти для багатофункціонального проекту або ресурсу з високою відвідуваністю.

Замовлення віртуального хостингу передбачає отримання клієнтом постійного доступу до дисковою квотою хостера. При цьому на одному сервері може розміщуватися величезна кількість сайтів.

Недоліком даного варіанта вважається неможливість встановлення клієнтом додаткових додатків, модулів або іншого програмного забезпечення на сервер. Також мінусом віртуального хостингу є те, що в навантажені годинник працездатність сайтів може знижуватися, через те, що всі проекти користуються одним каналом.

Вибираючи віртуальний виділений сервер, замовник отримує можливість встановлювати програмне забезпечення на свій розсуд. Багато великі проекти обирають саме цей вид хостингу.

Більш дорогим варіантом розміщення сайту в мережі інтернет є оренда сервера. При замовленні виділеного сервера власник сайту не тільки не повинен ділитися ресурсами майданчики з іншими сайтами, але також отримує можливість проводити будь-які налаштування операційної системи, програм, програмного забезпечення.

Однак дана послуга підійде не кожному власнику сайту, оскільки для того, щоб справлятися з даним видом хостингу, потрібно досвід роботи в адмініструванні сервера. При цьому власник ресурсу може розраховувати на величезну дисковий простір і повну свободу дій.

Якщо власнику сайту не вистачає знань в управлінні сервером, він може найняти фахівця або домовитися з адміністратором хостинг-компанії, щоб він взяв на себе це завдання.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі