gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Які переваги дає реєстрація в Києві?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 30 січня 2020, 00:13

Прописка, або по-сучасному реєстрація (з 2001 року) місця проживання в Україні має свої правила і особливості. Відзначимо, що правила реєстрації на відміну від правил колишньої прописки, стали більш демократичними, це стало можливим, після того, як в 2001 році істотно змінилися правила проведення реєстрації. Інститут прописки був скасований і на зміну йому прийшло нове поняття - реєстрація місця (адреса) проживання. Законодавці максимально наблизили правила і стандарти реєстрації, що діють в європейських країнах до наших реалій, що істотно спростило процедуру самої реєстрації і зробило її більш вільною. Однак зовсім скасовувати реєстрацію, було б не розумно, оскільки потрібно планувати бюджети адміністративних одиниць, адміністративних територій, міст, населених пунктів, і діючих в них органів влади та соціального захисту населення, відповідно до зареєстрованого кількості населення.

Прописка, реєстрація громадян України, осіб без громадянства, і іноземних громадян на прикладі столиці, здійснюється тільки державними адміністраціями Києва. Кожна районна державна адміністрація має відділ ЦНАП, який уповноважений проводити реєстрація, прописку місця проживання. Процедура реєстрації проводиться всього за кілька годин, після закінчення якої, на телефон заявника приходить СМС повідомлення про те, що прописка в Київ здійснена, і можна сміливо прийти в адміністрацію і забрати документ з печаткою про реєстрацію або довідку Форма 13. Форма 13 видається в тому випадку, якщо громадянин України або іноземець має паспорт або посвідчення про ВНЖ в формі пластикової картки.

Прописка в Київ і сайт прописка.com.ua дає ряд переваг в порівнянні з іншими містами України. Головна перевага - столиця є центром економічного життя і в Києві оформлення будь-яких документів відбувається набагато швидше.

Прописка в Київ для громадян України дає можливість зареєструвати авто в столиці, відкривати бізнес, отримувати різні соціальні та економічні блага на рівні з киянами, отримати картку киянина, лікуватися зі значними знижками в столичних медичних установах і багато іншого. Згідно із законодавством України, наші співвітчизники повинні мати прописку на постійній основі, а в разі зміни адреси реєстрації місця проживання, на це виділяється термін до одного місяця. Якщо термін буде порушений, то громадянин потрапляє під адміністративну відповідальність, що виражається штрафом в сорок гривень, які необхідно сплатити при майбутньої реєстрації.

Прописка в Київ іноземних громадян, теж дає безліч переваг. Оскільки більшість іноземних громадян приїжджають тимчасово проживати в нашу країну осідають в столичному регіоні, то відповідно і документи на легалізацію свого статусу, вони подають в Києві. Сама ДМС України вимагає, щоб при оформленні статусу ВНЖ або ПМЖ, іноземці реєструвалися в столиці. Хоча не в одному з законодавчих правил або актів про реєстрацію іноземних громадян, щодо реєстрації в Києві, нічого не сказано.

Прописка в Київ іноземним громадянам дозволяє проводити продовження статусу ВНЖ або ПМЖ в столиці України, а це дає значне зменшення термінів переоформлення документів. Головне, що потрібно знати, що прописка повинна мати безперервний статус, тобто діяти протягом усього терміну легального перебування іноземця в Україні. При подачі документів на продовження перебування кожного іноземця, необхідно брати Форму 13, яка є реальним підтвердженням того, що прописка є або її немає.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі