gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Статті Переклади Як збільшити тривалість роботи телефону від акумулятора

Як збільшити тривалість роботи телефону від акумулятора

Статті - Переклади
Написав Administrator   
Понеділок, 02 лютого 2015, 15:56

Як збільшити тривалість роботи телефону від акумулятора

Зараз багато практично перестали користуватися домашніми телефонами і перейшли на мобільні, які поставляються з літієвими батареями, за якими потрібен певний відхід під час використання.

Метод 1 з 3: Збільште час між зарядками батареї

1. Вимкніть телефон. Можливо, це буде самий дієвий спосіб, який зберігає заряд вашого акумулятора. Чому? Це дозволить зберегти енергію і зарядити телефон. Якщо ви не збираєтеся відповідати на телефонні дзвінки вночі, або у свій вільний час - просто вимкніть його. Робіть це так само, коли перебуваєте в зоні відсутності сигналу (наприклад, метро, або територія за містом, адже постійний пошук мережі дуже швидко розряджає батарею). На деяких телефонах є функція автоматичного збереження заряду в такій ситуації, але потрібно близько півгодини, щоб вона почала працювати. На той час частина заряду вже витратиться. Якщо ви не збираєтеся приймати дзвінки, але продовжите використовувати телефон як КПК, то просто активуйте на ньому режим польоту (відключення телефонних функцій).

2. Зупиніть пошук сигналу. Під час знаходження в зоні зі слабким сигналом, або його відсутністю, ваш телефон буде шукати мережу, при цьому витрачаючи велику кількість енергії. Наочний тому приклад - ви забули вимкнути телефон під час польоту. Відмінний спосіб продовжити життя батарейки - це перебувати в зоні впевненого прийому сигналу. Якщо там, де ви знаходитесь постійно, сигнал слабкий, то придбайте спеціальний підсилювач сигналу, і тоді ваш телефон буде впевнено ловити мережу.

3. Не дотримуйтесь методу повної зарядки і розрядки. Не допускайте, щоб заряд акумулятора вашого телефону опустився до повного нуля. На відміну від Нікелевих батарей (батарейки з написом NiCd і NiMh типу AA, які можна зустріти в багатьох магазинах), Літієві батареї створені для більш частої зарядки, тому якщо рівень їх заряду буде падати до нуля занадто часто - батарея може бути сильно пошкоджена. В літієвих батареях, часті підзарядки досить сильно продовжать термін служби батареї.

4. Відключіть вібросігнал на телефоні, залишивши тільки дзвінок. Функція вібродзвоника так само витрачає заряд. По можливості зменшіть гучність вхідних викликів.

5. Зменшіть підсвічування екрану. Підсвічування дозволяє бачити, що відбувається на екрані телефону в режимі недостатньої освітленості, а так само при яскравому світлі, або на вулиці. Воно так само витрачає дорогоцінний заряд. Якщо підсвічування не потрібне вам занадто часто, ваша батарея проживе довше. Однак, якщо підсвічування необхідне, то потрібно змінити налаштування часу, коли воно автоматично відключиться в телефоні. Зменшіть цей час. Зазвичай, декількох секунд буває достатньо. У деяких телефонах є датчик освітленості, який налаштовує підсвічування телефону в залежності від навколишніх умов і кількості світла і тоді не потрібно вручну знижувати підсвітку.

6. Не використовуйте непотрібні функції. Якщо у вас залишилося мало зарядки, постарайтеся не використовувати камеру, або доступ до мережі. Підсвічування камери може дуже швидко посадити батарейку.

7. Зменшіть час розмови по телефону. Так, це очевидно, але згадайте, скільки разів ви чули від співрозмовника: «У мене зараз батарейка сяде», а потім продовжували говорити ще кілька хвилин? Іноді, сідаюча батарейка буде непоганою відмовкою (треба визнати, відмінною відмовкою), але якщо ви дійсно хочете поберегти батарейку - намагайтеся говорити поменше.

8. Вимкніть Bluetooth. Він дуже швидко посадить батарею.

9. Те ж саме можна сказати і про Wi-Fi, GPS та інші функції, якщо вони є у вашому телефоні. Відключайте їх, якщо вони вам не потрібні.

10. Зменшуйте яскравість екрану до мінімально можливого рівня.

11. Використовуйте GSM, замість 3G - Використання телефону в режимі 3G/Подвійному режимі витратить заряд батареї набагато швидше, ніж звичайний GSM режим - подивіться на характеристики телефону і ви помітите дві різні цифри тривалості роботи, зазвичай від GSM-мереж на 50% довше.

12. На смартфоні постарайтеся відмовитися від анімованих заставок головного екрану. Анімовані заставки швидше посадять батарею.

13. По можливості ставте чорну картинку на головний екран. Екрани з технологією AMOLED споживають менше енергії при відображенні чорних кольорів замість білих. Під час пошуку використовуйте сайти на кшталт Blackl, які використовують чорний фон при пошуку в Google.

Метод 2 з 3: Подовження життя вашої батареї

1. Відкалібруйте нову батарею. Нові акумулятори повинні бути повністю заряджені перед першим використанням, щоб досягти максимального терміну роботи. Нікелеві батареї вимагають близько 16 годин першої зарядки, і 2-4 циклів заряд-розряд, тоді як Літієві потрібно заряджати близько 5-6 годин в перший раз. І не звертайте уваги на те, що телефон говорить вам про повний заряд батареї - це нормально, тільки не точно, бо батарея ще не відкалібрована.

2. Не розряджайте повністю літієві батареї! На відміну від Нікель-кадмієвих батарей, термін служби Літій-іонних батарей коротшає з кожним повним розрядом батареї. Для цього, заряджайте її, як тільки заряд буде низьким. Літій-іонні батареї, як і багато інших батареї, мають фіксовану кількість циклів зарядки.

3. Не давайте батареї нагрітися. Помістіть батарею в холодильник. При використанні в температурі, близькій до кімнатної, батарея прослужить довше, ніщо так не витрачає її, як робота у високих температурах. Хоча ви не зможете контролювати погоду, але можна просто стежити, щоб телефон не залишалася на приладовій панелі в машині під палючим сонцем, або носився в кишені, де міг би нагріватися від температури тіла. Так само, перевіряйте батарею під час зарядки. Якщо вона здається занадто гарячою, можливо ваше зарядний пристрій не працює належним чином.

4. Заряджайте батарею правильно, відповідно до її типу. Більшість сучасних телефонів працюють від літій-іонних батарей, тоді як старі в основному використовують нікель-кадмієві. Подивіться ярличок на задній стороні батареї, або прочитайте інструкцію до телефону, щоб визначити, який тип батареї у вас.

 • Нікелеві батареї (NiCd або NiMH) в цілому не страждають від незрозумілого феномену «ефекту пам'яті». Судячи з опису у Вікіпедії та інших джерелах, термін «Ефект пам'яті» став великим міфом, що описує всі несправності NiCd батарей (та інших типів батарей), в більшості випадків наштовхуючи користувачів на пере-розряд батарей і подальше їх «калібрування».
 • Якщо ви заряджаєте батарейку часто, не чекаючи її розрядки, то вона запам'ятовує цей стан і більше не може зарядитися повністю. Нікелеві батареї з «ефектом пам'яті» можуть бути відновлені, після декількох циклів повної розрядки-зарядки (іноді процедуру доводиться повторювати). Час між калібруваннями може відрізнятися. Гарне правило для нікелевих батарей - це раз на два-три тижні розряджати їх повністю, і тільки тоді, коли у вас під рукою є зарядний пристрій.
 • Термін служби літієвих-іонних батарей можна продовжити, зберігаючи їх заряд і постійними підзарядками. Вони не вимагають калібрування.
 • Не залежно від типу батареї, використовуйте тільки спеціально призначені зарядні пристрої, замість тих, від яких батарея може нагріватися.

 

5. Зберігайте акумулятори належним чином. Якщо ви не будете використовувати телефон тривалий час, витягніть з нього акумулятор і покладіть його в прохолодне й сухе, але не дуже холодне, місце (спеціальний задруковуваний пакет в холодильнику, але не в морозилці). Не тримайте її з металевими об'єктами, які можуть бути поруч і викликати коротке замикання. Літій-іонні батареї не розраховані на роботу в режимі сильного охолодження, тому перед наступним використанням витягніть її з холодильника, і залиште на годину. Літій-іонні батареї менше схильні до окислення, якщо зберігаються із залишковим зарядом близько 40%. Ніколи не зберігайте літієві батареї при майже повній розрядці. Підзарядіть батарею після зберігання.

6. Очистіть контакти на батареї і на телефоні. З часом, на них може зібратися бруд, що ускладнить передачу енергії. Протріть їх ватним тампоном, змоченим спиртом. Якщо контакти складаються з двох сплавів, таких як олово і золото, то може виникнути «Гальванічна або біметалічна» корозія. Видалення корозії з контактів зазвичай вимагає спеціальних розчинників, таких як ацетон, або рідина для зняття лаку. Будьте обережні: розчинники можуть розчиняти пластик, тому використовуйте ватну паличку, щоб не пошкодити покриття батареї, або телефон.

Метод 3 з 3: Індикатори неправильної роботи батареї

1. Як визначити збій у роботі батареї:

 • Час між зарядками скоротився.
 • Під час зарядки акумулятор нагрівається сильніше, ніж зазвичай.
 • Акумулятор нагрівається сильніше звичайного під час використання.
 • Корпус батареї трохи випирає. Це можна помітити з боку, де батарея прилягає до телефону. Так само, якщо покласти батарею цією стороною на рівну поверхню, то вона буде лежати нерівно, а так само її можна буде вільно обертати. Якщо поверхня акумулятора рівна, то він не буде обертатися.
 • Поява жорсткої точки на батареї. Зазвичай вона з'являється на внутрішній стороні батареї, і її можна помітити стиснувши батарею пальцями.

Поради

 • При використанні автомобільної зарядки не заряджайте телефон, якщо машина сильно нагрілася на вулиці. Зачекайте, поки машина охолоне і підключіть телефон.
 • Під час зарядки покладіть телефон на матеріал, що поглинає тепло, наприклад, дерев'яний або пластмасовий столик, книга, металева поверхня буде найефективнішою (так як метал добре проводить тепло, він забере зайве тепло від батареї).
 • Перед тим як перезавантажити телефон через неможливість підключення до мережі, спершу спробуйте включити і вимкнути Авіа-режим (режим у літаку), так як перезавантаження телефону забирає більше заряду акумулятора.
 • Вам не потрібно вимикати телефон для того, щоб зарядити його. Більшість зарядних пристроїв забезпечують достатню кількість потужності, щоб одночасно заряджати телефон, і підтримувати його працездатність. Це не продовжить термін роботи батареї і якщо ви залишите телефон включеним, то пізніше зможете легко перевірити рівень заряду, і зняти телефон з зарядки після завершення.
 • Якщо ваш телефон використовує електронну пошту, то перевірте, чи не оновлює він інформацію про листи кожні 15 хвилин, або півгодини. Як тільки він буде перевіряти пошту, ви будете трохи втрачати заряд батареї. Виберіть, щоб він не перевіряв її автоматично, тоді ви збережете життя вашої батарейки.
 • Перевірте, чи має ваш телефон функцію «Збереження заряду». Якщо так, то можете її включити, щоб продовжити термін роботи.
 • Увімкніть функцію збереження заряду і підключіть зарядку. Так само не заряджайте телефон занадто довго; це може знизити термін роботи батареї, а так само спричинити за собою її заміну.
 • мАг - це абревіатура розшифровується як мілі-ампер на годину, що є одиницями електричного заряду. Чим більше це значення, для батарей з однаковою напругою, тим більша місткість цієї батареї, а значить, телефон довше протримає заряд.
 • Як би ви не старалися продовжити термін служби батареї, з часом вона все одно здохне. Якщо так сталося, можете віднести її на переробку виробнику, або повернути назад в магазин. Якщо її не можна переробити, або ви не маєте можливості повернути її постачальнику, подбайте про її переробку, віддавши її виробнику, постачальнику, або передавши її в центр переробки. У більшості магазинів електроніки можна знайти коробки для старих батарейок і акумуляторів.
 • Нікель-метал гідридні акумулятори (NiMH) дійсно нагріваються під час заряду, якщо ви тільки не використовуєте спеціальні «повільні» зарядні пристрої. Якщо ваш телефон використовує батарею цього типу, не переживайте про те, що він гріється під час зарядки, поки до нього все ще можна доторкнутися.
 • Багато виробників акумуляторів і спеціалізовані магазини можуть відповісти на ваші запитання, з приводу батареї вашого телефону.

Попередження

 • Не залишайте телефон на сонці. Тривалий контакт телефону з сонячними променями нагріє його, а значить вкоротить термін служби його батареї, тому постарайтеся не класти телефон надовго під відкритими сонячними променями.
 • Не зберігайте літієві батареї з низьким зарядом довгий час, всередині батареї буде йти дуже низький струм, що може викликати «глибокий розряд» - це зашкодить батареї.
 • Вам слід вимикати телефон тільки в тому випадку, якщо у вас не багато контактів і ви використовуєте його для листувань. Не вимикайте його, якщо є люди, які можуть подзвонити, тому що якщо ви будете не вдома з вимкненим телефоном - вам може не додзвонитися людина, у якого є важлива розмова.
 • Ніколи не викидайте старі батарейки у смітник. Батарейки містять токсичні метали, тому відходи від батарейок та електроніки викликають великі проблеми з утилізацією. Неправильна утилізація батарейок є нелегальною по багатьом законам.

Використані матеріали сайту wikihow.com, сподіваємося, що дана стаття вам допоможе.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Понеділок, 02 лютого 2015, 16:43
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі