gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Як зберігати веб - сторінки в Google Chrome на Android

Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Субота, 04 лютого 2017, 10:45

Google Chrome є одним з кращих веб-браузерів для Android, і немає ніяких сумнівів в тому, що він здатний задовольнити будь-які потреби. Не має значення, чи є ви досвідченим користувачем Інтернету або просто переглядаєте сайти новин і Facebook - ви можете використовувати цей веб-браузер без будь-яких проблем.

Нещодавно Google Chrome отримав масштабне оновлення, яке вводить кілька істотних змін. Оновлення зачіпає практично всі аспекти роботи браузера - від файлів ядра, до призначеного для користувача інтерфейсу. Раніше Google Chrome споживав багато ресурсів: оперативної пам'яті, дискового простору і т.д. Для повноцінної роботи браузера були потрібні досить потужні смартфони. Тепер ситуація змінилася, і, здається, Gooogle Chrome для Android став більш економічним і функціональним.

До речі, вам може знадобитися консультация від спеціалістів сайту master-komputer.ru щодо ремонту будь-якого вашого пристрою.

Компанія Google випустила версію Chrome 55 і перенесла деякі функції з бета-версії в стабільну версії. Іншими словами, тепер ви отримаєте останні оновлення в вашому звичайному веб-браузері Google Chrome, і немає ніякої необхідності використовувати девелоперську або бета-версію.

Оновлення в Google Chrome 55 для Android

Насправді, в цю конкретну версію браузера включено безліч оновлень. Google змінила основні файли ядра. Google Chrome отримав нову функцію, яка дозволить вам легко зберігати веб-сторінки, аудіо, відео та інші файли для перегляду в автономному режимі. Раніше, користувачі повинні були використовувати додатки стороннього виробника, щоб зберігати веб-сторінки. Доводилося зберігати веб-сторінку як PDF. Тепер, сценарій був змінений, і користувачі можуть зберігати веб-сторінки в Google Chrome для Android без використання будь-яких сторонніх додатків.

Як зберегти веб-сторінку в Google Chrome для Android

Як було зазначено раніше, це дуже просто і не вимагає багато часу. Тим не менш, ви повинні встановити останнє оновлення Google Chrome. У нас це v55.0.2883.91, але вона може бути іншою в вашому випадку. Тому, перше, що вам необхідно зробити, це обновити браузер до останньої версії. У разі, якщо ви не використовуєте Google Chrome, але хочете спробувати цю функцію для цілей тестування, ви можете завантажити браузер з Google Play Store.

Таким чином, немає необхідності завантажувати APK файл зі стороннього ресурсу. Після отримання актуальної версії браузера, відкрийте веб-сторінку, яку ви хочете зберегти. Після цього натисніть на кнопку у вигляді трьох пунктирних крапок, розташовану у верхньому правому куті. Після цього ви отримаєте опцію "Завантажити", що відображається у верхньому рядку меню, де є і інші значки. Натисніть на неї. Браузер почне зберігати вашу веб-сторінку.

Варто згадати, що ви повинні мати активне підключення до Інтернету, щоб пройти через весь процес. Існує багато ситуацій, коли ми хочемо завантажити веб-сторінку і зберегти її для того щоб прочитати пізніше. Тепер, після того як Google Chome отримав цю функцію, немає необхідності встановлювати будь-яке інше додаток стороннього виробника. Сподіваємося це маленьке керівництво буде корисним для вас.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі