gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Статті Переклади Як запускати програми при введенні тексту на Android
Як запускати програми при введенні тексту на Android
Статті - Переклади
Написав Administrator   
Вівторок, 10 березня 2015, 20:54

Творці Android завжди прагнуть зробити багатозадачність зручною для користувачів. Це одна з фундаментальних основ, яка призводить до домінування Android, в порівнянні з іншими (читай IOS) платформами смартфонів.

Навіть в останній версії Google зробила перемикання між додатками швидшим. Тим не менш, це працює тільки, якщо у вас вже є додаток який працює у фоновому режимі. Якщо вам потрібно запустити додаток, якого немає в оперативній пам'яті, опція за замовчуванням буде відкривати меню додатків.

Сьогодні ми збираємося вивчити клавіатуру Ginger Keyboard, яка дозволяє швидко запускати улюблені програми під час набору тексту.

Клавіатура Ginger Keyboard для Android

Встановлення та налаштування досить звичайні - ви повинні включити Ginger Keyboard в якості однієї з активних клавіатур на вашому пристрої і потім встановити її за замовчуванням. Додаток попросить вас зареєструватися або використовувати вже існуючий аккаунт. Але це не є обов'язковим і може бути пропущено.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити різноманітні та цікаві бюстгальтеры милавица, які ви можете придбати за доступними цінами при чудовій якості самого товару!

Найперше, що ви помітите при використанні клавіатури є багатозадачність використовувана з деякими додатками за замовчуванням прив'язаними до неї. Використовуючи іконки, ви можете або запустити програму або використовувати опцію Quick Add, щоб робити нотатки або позначити події календаря. Як тільки ви починаєте друкувати, клавіатура покаже вам рекомендації і потім іконки будуть приховані.

Клавіатура не тільки показує передбачувані слова, але також попереджає вас про граматичні і орфографічні помилки. У верхньому рядку є слайдер вліво або вправо для перемикання між меню додатків і режимом перевірки граматики відповідно.

Навряд чи додатків за замовчуванням буде достатньо для всіх. Так що якщо ви захочете додати користувацькі додатки в список, найкращим способом зробити це, буде натискання на кнопку +, коли у вас буде клавіатура з відкритим в додатком, що ви хочете додати. Ви побачите як невеликий значок програми додається в список швидкого доступу.

Ви знайдете перемикач додатків дуже корисним у багатьох ситуаціях, і це дозволить заощадити час, коли ви повинні передавати дані з однієї програми в іншу. Додатки можуть бути видалені з панелі завдань шляхом довгого натискання, а потім вибору опції Видалити. Опція Видалити також доступна в налаштуваннях.

Клавіатура поставляється з клієнтським редактором Ginger, який перекладає, перефразовує, а також перевіряє граматику в обраній позиції. І все це абсолютно безкоштовно. Правда, якщо ви захочете, щоб ваша клавіатура виділялася, вам доведеться заплатити кілька доларів. У той час як деякі з тем оформлення клавіатури за замовчуванням безкоштовні, більшість кастомізованих тем коштують близько долара.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі