gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як встановити свої шрифти на айфон
Статті - Переклади
Написав Administrator   
Вівторок, 10 березня 2015, 21:08

Користувачі зазвичай швидко втомлюються, бачачи й чуючи одне і те ж знову і знову, і це основна причина, чому багато хто любить змінювати шпалери і рингтони своїх смартфонів. Чи думали ви коли небудь про те, що шрифти (назви іконок, настройки, текстові повідомлення, електронні листи) з якими ви постійно стикаєтеся весь час на iOS також можна змінити? Правда для цього буде потрібно джейлбрейк.

Простий акт джейлбрейка iPhone відкриває нескінченний світ налаштувань і кастомізації для любителів iOS. Правда в цьому випадку ви втрачаєте офіційну гарантію.

Ще раз задамось питанням, чи варто робити джейлбрейк? Хоча шанси на те що виникнуть труднощі мізерні, ви отримуєте абсолютну свободу в діях з пристроєм, ви отримаєте можливість для зміни практично всього на iPhone.

Друзі сайту: на сайті ukramarine.com.ua ви можете дізнатися більше про перевезення та доставку вантажів в будь-яку точку світу за доступними цінами!

Давайте подивимося, як змінити системні шрифти на наших айфонах за допомогою простого Cydia Твіка, який називається BytaFont 2.

Установка BytaFont

BytaFont надається безкоштовно з Cydia App Store і може бути встановлений на пристроях, що працюють на iOS 7.x- 8.x після джейлбрейка. Якщо ви не бачите BytaFont 2 в результатах пошуку, додайте репозиторій ModMyi (http://modmyi.com/repo/), поновіть джерела, і встановіть додаток.

Після того, як додаток було успішно встановлено, перезавантажте пристрій.

Установка користувацьких шрифтів

Запустіть BytaFont 2 і створіть резервну копію системних шрифтів. Це дозволить бути впевненим, що ви можете зробити їх такими, якими вони були в разі, якщо передумаєте. Після резервного копіювання, відкрийте вкладку Browse. Можливо, правильно буде сприймати BytaFont 2, в основному, як App Store для шрифтів. Тут ви зможете шукати нові цікаві шрифти і встановлювати їх на пристрої.

Шрифти діляться по категоріях, і ви зможете використовувати попередній перегляд для кожного з них. Після того, як ви відкриєте сторінку завантаження, виберіть опцію BytaFont 2 і скачайте файл. Файл буде встановлений через Cydia, і ви повинні будете перезавантажити пристрій в кінці.

Тепер, шрифт успішно завантажений, відкрийте програму BytaFont 2 знову і на цей раз перейдіть в режим Swap Mode. Тут використовуйте опцію Basic і виберіть новий шрифт, який ви встановили за допомогою Cydia. Додаток встановить нові шрифти і перезавантажить пристрій.

От і все, ви побачите новий шрифт в якості загальносистемного шрифта. У додаткових налаштуваннях BytaFont 2 ви можете виключити використання користувацького шрифту в камері, інтерактивних книгах, клавіатурі і використовувати той, що встановлений за замовчуванням. Якщо ви коли-небудь захочете повернутися до системних налаштувань, відкрийте вкладку Basic Swap Mode і виберіть опцію Restore BytaFont Backup.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі