gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Як використовувати Macbook в корпоративній Windows мережі

Як використовувати Macbook в корпоративній Windows мережі

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Четвер, 30 червня 2016, 18:08

Ви хочете використовувати свій Macbook на роботі, але корпоративний ІТ-відділ буде підтримувати тільки комп'ютери під управлінням ОС Windows. Це не проблема.

Ви дуже любите свої гаджети від Apple і не хочете розлучатися з ними ні на хвилину? Ваші улюблені iWatch і Mac завжди з Вами? Ви можете взяти ваш Mac (аксесуари для якого, можна придбати на сайті http://maccase.com.ua) в офіс або на зустріч, не вимагаючи підтримки допоміжного персоналу. Ви можете легко отримати доступ до мережевих дисків, доступ до загальних принтерів, перевірити Exchnage сервер електронної пошти та доступ до інших ресурсів в Windows мережі прямо з Mac. Ви можете завантажити офіс 2016 торрентом і повноцінно працювати в будь-якому місці.

Ось повне інструкція як це зробити:

Загальний доступ до файлів і папок

Маки легко можуть працювати в Windows мережі. Проте, вам, можливо, буде потрібно включити загальний доступ для цього. Щоб включити спільне використання перейдіть в Системні налаштування і натисніть Обмін. Потім натисніть на "загальний доступ до файлів» і закрийте вікно.

Щоб відкрити доступ до папки по мережі для інших, натисніть на значок + поряд з папкою. Виберіть папку, яку ви хочете зробити доступною, змініть права доступна на: Everyone. Натисніть на Опції і виберіть Обмінюватися файлами з SMB.

Інші користувачі мережі Windows, тепер можуть отримати доступ до загальних папок, як зазвичай, натиснувши комп'ютер в своєму мережевому оточенні на своїх Windows машинах.

Доступ до накопичувачів з MAC

Щоб отримати доступ до мережевого спільного диска (або папки), відкрийте Finder і в рядку меню, виберіть пункт Підключення до сервера. У спливаючому вікні введіть:

smb://servername/folder_name (e.g. smb://fileserver01/finance)

У деяких випадках, можливо, доведеться використовувати IP-адресу сервера Windows (наприклад, SMB: //192.168.10.10/finance) або ви навіть можете побачити сервер, натиснувши кнопку Огляд.

Натисніть на іконку +, щоб зберегти закладку та натисніть кнопку Підключитися. Повторіть цю процедуру для інших мережевих дисків. Тепер ви повинні бути в змозі бачити всі мережеві диски на бічній панелі на Finder.

E-mail через Microsoft Exchange Server

Версія OS Snow Leopard включає в себе вбудовану підтримку сервера Exchange, так що ви можете дуже легко налаштувати пошту і адресну книгу, увійшовши до свого облікового запису Exchange. Якщо у вас більш рання версія операційної системи, ви все одно можете використовувати вбудовану в поштовому додатку утиліту, правда з обмеженими можливостями доступу до корпоративної електронної пошти.

Відкрийте програму Mail і перейдіть в Налаштування -> Облікові записи. Натисніть піктограму +, щоб додати новий обліковий запис. Скасувати автоматичні установки. Натисніть на Продовжити. У наступному вікні виберіть Тип облікового запису і заповнити в деталях Exchange Server.

Електронна поштова скринька тепер повинна бути налаштованою.

Інший варіант полягає у використанні самого Outlook, через Crossover, але в цьому випадку, можливо, буде потрібно платити за програмне забезпечення.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі