gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як відкрити банківський рахунок в Естонії?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 25 грудня 2016, 15:09

Відкриття банківського рахунку в Естонії для нерезидента пов'язано з однією, але досить серйозною складністю. При подачі документів клієнт повинен довести свій зв'язок з Естонією: наявність нерухомості, проживання родичів, бізнес, навчання і т.п. Втім, співробітників банку задовольнить будь-який відповідний документ, це необхідність, але все ж формальність. Якщо прийти в банк зовсім «з вулиці», то відкрити рахунок швидше за все не вийде. Крім згаданих документів потрібно лише закордонний паспорт.

У деяких банках розгляд заяви клієнта навіть при наявності необхідних підтверджень зв'язку з Естонією займає деякий час (до 5 днів) - це питання у вибраному банку краще прояснити заздалегідь. В інших банках відкриття рахунку відбувається в присутності клієнта. У всіх банках Естонії говорять по-російськи, всі банки мають сайти російською мовою, тому проблем зі спілкуванням з співробітниками виникати не повинно.

До речі, на сайті http://icf.ua/service/otkrytie-schetov-v-inostrannykh-bankakh/bankovskie-scheta-v-estonii ви можете замовити послугу з відкриття банківського рахунку в цій країні, адже завжди простіше передоручити таке питання комусь іншому, ніж витрачати час, нерви і сили самому.

У більшості банків відкриття рахунку для нерезидента проводиться на платній основі - від 22 євро до 200 євро. Те саме можна сказати і до вартості обслуговування: вона може бути вище, ніж для резидентів, втім, зустрічається і «безкоштовне» обслуговування рахунку (із стягуванням плати за окремі операції). Як і в інших країнах, в Естонії банки використовують тарифні «пакети», що включають певний набір операцій і послуг, з щомісячною оплатою.

Слід уважно стежити за тим, які конкретно послуги включені в пакет. Наприклад, вартість мінімального пакету в одному з провідних банків - 19 євро в рік, але в неї входить тільки п'ять платежів в місяць, решта - за окремі гроші. Цікава особливість - наявність колективних пакетів, якими можуть користуватися кілька людей (теоретично - сім'я, але це не є обов'язковою умовою). При цьому відповідає за оплату пакету одна людина.

Зверніть увагу, що правила банків регулярно змінюються і вам варто завжди відслідковувати ці зміни для убезпечення себе від різноманітних штрафів та невигідних умов. Відкриття рахунку - це відповідальна річ, тому перед цією дією потрібно зважити всі за і проти та визначити наскільки вам взагалі потрібен такий рахунок. Адже якщо ви його використовувати часто не будете, тоді просто втрачатимете кошти за обслуговування.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі