gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати тепловізор для полювання?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 26 травня 2020, 18:40

Promotion

Тепловізор - це оптичний пристрій, робочий принцип якого полягає у відстеженні теплового силуету дичини на пристойній відстані. Прилад здатний сприймати випромінювання тепла звірів в умовах поганої видимості. Темрява, погана погода, дим, туман, дощ, снігопад, насичений чагарник і висока трава - тепер не перешкода для мисливців.

Робочий принцип

Полювання з тепловізором від ОПТИКС-ПРО дає широкі можливості в пошуках будь-яких джерел тепла в процесі. Пристрій відтворює силуети звірів і птахів на екрані в кольоровому або монохромному варіанті. Об'єкти з різною температурою відображаються різноманітними квітами, роблячи картинку чіткою і комфортною для перевірки на ідентичність.

Правомірність застосування тепловізора для полювання

Згідно законодавства деяких країн, заборонено полювати з тепловізором на хутрового звіра. З пернатої дичиною застосування тепловізійних пристроїв можливо для регулювання чисельності популяції. При полюванні на вовка обмежень немає. Для полювання на велику дичину, наприклад полювання на кабана або на лося з тепловізором, що не забороняється застосування ПНБ і тепловізорів для полювання вночі. Чи не не дозволяється використовувати тепловізори з метою пошуку поранених звірів і птахів, тим більше за відсутності собаки.

Зверніть увагу, що в Україні полювання з використанням даного приладу заборонене!

Pulsar тепловизор або ПНБ - що краще для полювання?

Не всі усвідомлюють різницю між приладом нічного бачення і тепловізором. Тим часом, відмінності в робочому принципі даних пристроїв і якості картинки значні. ПНБ неодноразово збільшує наявне освітлення до показників, що сприймаються людським оком. У непроглядній темряві без додаткової підсвічування прилади нічим не зможуть допомогти в полюванні. А ІК підсвічування може бути помічена дичиною і відлякає її. Аналогічним чином, прилади нічного бачення реєструють відбитий від предмета світло, тепловізійні пристрої сприймають інфрачервоне випромінювання, що виходить від живих об'єктів.

Прилади нічного бачення лише вдосконалюють картинку в умовах недостатнього освітлення, відображаючи повністю всі предмети. У темряві і умовах пересіченій місцевості, чагарник і дерева будуть перешкодою для роботи ПНБ, роблячи їх застосування марним.

Тепловізійні прилади для полювання здатні дізнатися будь-яке джерело, що випромінює тепло, незалежно від характеру перешкод. З ПНБ непросто розглянути нерухомий об'єкт в кущах і посеред дерев, відшукати сліди подранка в насичений траві.

У тепловізійних пристроїв більше додаткових функцій, важливих для мисливця. Якщо зіставляти дальність виявлення ПНБ і тепловізорів для полювання, то тепловізор Pulsar Helion 2 XP50 завжди буде бачити далі. До теперішнього моменту розроблена досить велика лінійка ручних, портативних тепловізійних приладів для мисливців з можливістю виявлення ростовой фігури людини від 100 м до двох кілометрів.

Те, що тепловізор - обов'язкова і корисна для полювання річ, не викликає сумнівів. Він менш небезпечний для людини бо вважається приймачем і не джерелом інфрачервоного випромінювання, а широкий функціонал дає можливість застосовувати тепловізор для пошуків підранків птиці і звірів, спостереження, вистежування. Залишається лише зрозуміти, який тепловізор чудово підходить власне для ваших цілей.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2020, 22:36
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі