gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати стабілізатор напруги
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 11 травня 2016, 11:44

Наважуючись зробити вдалу покупку, потрібно уважно познайомитися з сучасним ринком продукції і зрозуміти, на якому варіанті бажано зупинити свій вибір.

Види стабілізаторів

Вся продукція може бути розділена на 3 види, кожен з яких володіє певними особливостями.

 

  1. Електромеханічні (сервоприводні) стабілізатори. Така техніка складається з 2 - 3 трансформаторів. Серед переваг потрібно відзначити демократичну ціну і високий рівень потужності, точність стабілізації, різноманітні регулювання. При необхідності обладнання здатне витримати значні перепади напруги, які є короткочасними. Стабілізатори напруги ціна на які є досить лояльною, можуть підійти для багатьох варіантів використання.
  2. Релейні стабілізатори. Вибираючи відповідне обладнання, бажано брати до уваги його вартість. Релейний вид є найдешевшим, але при цьому похибка становить близько 7%. Експлуатаційний термін при правильній експлуатації може досягати десяти років.
  3. Електромагнітні стабілізатори. Для дачі, яка знаходиться під впливом особливого клімату, рекомендується саме це обладнання. Стабілізатор може працювати при температурі від -40 до +50 градусів. Серед переваг потрібно відзначити велику швидкість роботи. Однак дані моделі працюють шумно, мають незначний діапазон стабілізації, виявляють чутливість до змін частоти, мають похибки.

 

Що потрібно враховувати під час вибору?

Перш за все, дізнатися докладніше про стабілізатори напруги Львів для дачі можна тут http://стаб.укр. Відповідальний підхід - це єдина гарантія правильного вибору типу продукції. Ви повинні підрахувати загальну суму потужностей використовуваної техніки і вольти. Найважливіше - це правильно виміряти потужність всіх електричних приладів. На наступному етапі потужність потрібно підсумовувати.

Потужні електроприлади, наприклад, холодильники, можуть витрачати значну кількість напруги. Наприклад, в паспорті може бути зазначено 380в, але до цього показника треба додати 20%. Ви повинні враховувати те, що використовувані прилади є стаціонарними і тимчасовими по використанню. Пам'ятайте про те, що електромережа буває однофазною і трифазною.

Припустимо, зі світловим обладнанням бажано використовувати трифазний стабілізатор напруги для будинку. В обов'язковому порядку вивчіть технічні паспорти стабілізатора напруги і своїх приладів, використовуваної техніки. Відповідальний підхід до вибору стабілізатора напруги - це єдина можливість зробити гідну, корисну покупку.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі