gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати шини для навантажувача
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 15 лютого 2019, 16:21

Навантажувачі полегшують і прискорюють роботу складу або логістичного центру. Вибір правильних шин дозволить знизити час і кількість простоїв, викликаних необхідністю обслуговування техніки. Це збільшить ефективність роботи всього складу.

У продажу можна зустріти шини трьох основних типів: пневматичні, суцільнолиті та бандажні. Найжорсткіші - останні. Вони використовуються дуже рідко і тільки на ідеально рівних поверхнях. Саме тому розглянемо докладніше тільки суцільнолиті та пневматичні покришки.

Щоб зробити ідеальний вибір, потрібно враховувати тип навантажувача, на якому шини будуть використовуватися. Для електричних моделей і штабелерів більше підходять суцільнолиті. Для газових або дизельних частіше використовуються пневматичні. І ось чому.

До речі, больше информации про такі шини ви можете знайти на сайті truck-tyres24.ru вже зараз.

Суцільнолиті покришки твердіше і не підходять для використання на нерівних поверхнях. Якщо використовувати їх на грунтових дорогах, то великий ризик посадити навантажувач на днище. При цьому для залитих бетоном складських поверхонь вони підходять як не можна краще. А ось пневматичні відрізняються м'якістю і гірше зариваються в глину або пухку землю. Вони краще підходять для використання на будівельних майданчиках і поверхнях зі складним рельєфом.

На користь того, щоб придбати суцільнолиту гуму для використання на складському приміщенні, говорить і такий факт. Вони роблять навантажувач маневренішим, знижуючи радіус його розвороту. Таким чином, суцільнолиті шини просто необхідні для тієї техніки, яка працює в тісному, обмеженому просторі.

Не існує зимових шин на навантажувач, але, природно, нова гума з повною висотою протекторного шару показує значно краще зчеплення. Тому часто компанії, які володіють вантажною технікою, до снігового сезону намагаються по можливості поміняти колеса.

Для зими пневматика є найкращим варіантом, тому що дає велику стійкість і стабільність в порівнянні з суцільнолитими, які на холоді стають ще жорсткіше. Плюс є можливість регулювати шини за рахунок докачування / спускання повітря.

Ще одна з головних причин пошкодження навантажувача в зимові місяці - це поспіх. спосіб пошкодити навантажувач в холодні місяці - це поспішати. Навесні-влітку можна просто провести мінімальний огляд машини, заскочити всередину і відразу взятися за роботу.

Що стосується технічних параметрів і типорозміру гуми, краще дотримуватися того, що рекомендує виробник. Це забезпечить стійкість і дозволить використовувати складську техніку з максимальною ефективністю.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі