gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати правильний павербанк
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Субота, 28 квітня 2018, 22:02

Павербанки стають популярними, оскільки наші гаджети стають розумнішими і універсальними інструментами в повсякденному житті. Створені спеціально для різних типів комунікацій, таких як дзвінки, СМС, електронні листи й інші завдання, ці інтелектуальні пристрої (смартфони і планшети) потребують більшої кількості енергії щоб вони працювали протягом дня. Але не всі люди знають, як працює повербанк. Багато хто купує зовнішні зарядні пристрої, які не відповідають потребам їх пристроїв. Саме з цієї причини, ми зібрали деякі факти, і перетворили їх в одну статтю, яка може допомогти купити правильний Powerbank.

Зовнішні зарядні пристрої (повербанкі) складаються зі спеціальної батареї в корпусі зі схемою для управління зарядом і розрядом. Вони дозволяють зберігати електроенергію, а потім використовувати її для зарядки мобільного пристрою. Power Bank стають все більш популярним, оскільки час автономної роботи наших телефонів, планшетів і портативних медіаплеєрів менше, ніж те, яке ми проводимо з ними кожен день. Використовуючи резервну батарею, ви можете зарядити свій пристрій, перебуваючи далеко від розетки. Повербанкі, про які ми говоримо, підходять практично для будь-яких USB-пристроїв. Камери GoPro, портативні колонки, системи GPS навігації, MP3-плеєри, смартфони і навіть деякі планшети можуть бути підключені до Power Bank. Якщо ви придбали зовнішній зарядний пристрій для iPhone, ви цілком зможете використовувати його для зарядки інших пристроїв.

До речі, завдяки сервісу http://vkrutilka.ru/ ви можете накрутити підписників та лайки вконтакті швидко та легко!

Як довго Power Bank може зберегти заряд якщо він не використовується? Відповідь на це питання залежить від якості схеми контролера і елементів батареї. Хороший повербанк може утримувати заряд протягом 3-6 місяців з мінімальними втратами. У зв'язку з цим, ви отримуєте те, за що платите, і якщо вам потрібен довгостроковий джерело енергії, подумайте про те, щоб збільшити бюджет на придбання цього пристрою. Більшість зовнішніх зарядних пристроїв будуть поступово втрачати заряд з плином часу, причому цей процес схильний до впливу навколишнього середовища. Наприклад, залишаючи Power Bank в автомобілі, де температура може сильно коливатися з часом, ви скоротите термін його служби.

Різниця між Li-Ion і Li-Po

Літій-іонні акумулятори використовують різні катоди і електроліти. У загальному випадку, в якості анода використовують іони літію (Li), розчинені в вуглеці або графіті, і катод - оксид літій-кобальту (LiCoO2) або оксид літій-марганцю (LiMn2O4) в рідкому електроліті літієвої солі. Оскільки вони використовують рідкий електроліт, літій-іонні батареї мають певну форму - або призматичну (прямокутну), або циліндричну. Елементи циліндричної форми має аналогічну конструкцію з іншими циліндричними перезаряджаємими батареями. Прямокутні елементи мають анод і катод, вставлені в прямокутний корпус. Літій-іонно-полімерні батареї є наступним етапом розвитку технології, де рідкий електроліт замінюється пластиковим (або полімерним) електролітом. Це дозволяє використовувати батареї в різних формах і розмірах.

Значно кращими літієво-іонних батарей є підвищена щільність енергії (кількість енергії, яке може запасти одиниця обсягу акумулятора). Літій-іонні батареї менше, легше і забезпечують більше енергії, ніж нікель-кадмієві або нікель-метал-гидридні батареї. Крім того, літій-іонні батареї працюють в більш широкому температурному діапазоні і можуть заряджатися, до повної розрядки, оскільки не мають ефекту пам'яті.

Однак, як і у випадку з більшістю нових технологій, недоліком є ​​ціна. В даний час літій-іонні і літій-іонно-полімерні батареї дорожчі у виробництві, ніж стандартні акумуляторні батареї. Частина цих витрат пояснюється дорожнечею літію.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі