gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати камеру відеоспостереження
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 28 травня 2017, 09:25

Сьогодні великий попит мають системи відеоспостереження. Їх встановлюють для того щоб вести спостереження за територією, будинком, квартирою. Камери відеоспостереження деякі батьки встановлюють для того, щоб бути в курсі того, чим займаються їхні діти. Дуже часто, люди, які користуються послугами нянь, гувернанток, домробітниць, використовують подібні технічні пристрої для спостереження за їх роботою.

Також такі системи, практично завжди, встановлюють на об'єктах торгівлі та громадського харчування, в складських приміщеннях. Їх призначення, перш за все, проконтролювати співробітників і відвідувачів. Роботодавець, переглянувши запис, може переконатися в сумлінності і чесності своїх підлеглих. Дуже часто, записи з камер спостереження використовуються співробітниками правоохоронних органів, при затриманні злочинців.

 

У подібному обладнанні, найчастіше, використовуються IP-камери, які можна придбати в интернет-магазине "Satmaster". Їх підключають за допомогою кабелю до комп'ютерних пристроїв. Дуже часто використовується Wi-Fi. Для того щоб камера охоплювала максимальний радіус території, її оснащують спеціальними детекторами, які дозволяють їй рухатися, вести спостереження в темний час доби і якісно записувати всі звуки.

Сучасний ринок пропонує покупцям величезна кількість систем відеоспостереження. Умовно їх можна розділити на звичайнісінькі (стандартні) камери і камери поворотні.

Стандартні камери відеоспостереження дозволяють вести спостереження під кутом від 180 до 360 градусів. Їх обладнають спеціальним об'єктивом "риб'яче око". Подібне обладнання дає можливість уникати, таке явище, як сліпа зона. Недоліком стандартної камери можна назвати спотворення зображення по краю. Якщо ви не збираєтеся керувати технічним пристроєм віддалено, то можете сміливо її встановлювати. Використовують таке обладнання, найчастіше, в невеликих приміщеннях (офісах, магазинах).

Якщо вам потрібно бачити картинку одночасно на декількох ділянках, то вам необхідно встановити поворотні IP камери типу PTZ, докладніше про які - за посиланням: https://satmaster.kiev.ua/category/ip-kamery. Якісне зображення на максимальній території ви зможете отримати, налаштуйте автоматичний маршрут руху камери. Такі системи дозволяють на відстані вибрати необхідний напрям. Наявність зуму дозволить значно наближати потрібні зони. Поворотні камери, найчастіше, встановлюють в тих місцях, де необхідно бачити зображення в круговому огляді (підприємствах, парках, місцях, де ведеться будівництво).

Поворотні камери, завдяки наявності різноманітних функцій (панорамування, нахил, зум) коштують значно дорожче. Але, зауважимо, це варто того.

Сучасні виробники пропонують покупцям камери для внутрішнього спостереження і камери, які призначені для зйомки на вулиці.

Різниця між ними полягає в тому, що внутрішні камери не призначені для роботи при низькій температурі (відсутній спеціальний захист) і не обладнані вандалозащітной функцією. Також обладнання, яке можна встановлювати на вулиці, виконано з міцнішого матеріалу. Ширина діапазону, на який розраховані вуличні камери, становить 60-70 градусів.

Завдяки стрімкому зростанню технічного прогресу, нам пропонують провідні та безпровідні камери спостереження.

Устаткування, яке працює завдяки прокладці кабелю, вимагає PoE-інжектор або маршрутизатор, який підтримує PoE, так звану технологію Power over Ethernet.

Камери відеоспостереження, які працюють бездротовим способом, вимагають наявність Wi-Fi. Їх завжди встановлюють всередині приміщень. Якщо подібну систему використовувати на вулиці, то може з'явитися нестабільний сигнал, в зв'язку з чим, зображення буде неякісним.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі