gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Як вибрати хостинг для сайту: основні критерії
Як вибрати хостинг для сайту: основні критерії
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Понеділок, 27 січня 2020, 23:27

Наявність інтернет-сайту стало практично обов'язковою умовою для будь-якого бізнесу. А для безвідмовного і швидкого функціонування сайту необхідно вибрати надійний хостинг - сервіс на якому сайт і буде працювати.

На ринку хостингових послуг є багато пропозицій. Однак слід купувати хостингові послуги у надійного провайдера, що має в розпорядженні потужне обладнання, ПЗ, що підтримує необхідні сервіси, наприклад PHP, MySQL і т.д. Зазвичай ця інформація опублікована на головній сторінці сайту компанії. Наприклад, на сайті https://cityhost.ua/ можна відразу бачити, що є підтримка декількох панелей управління: DirectAdmin, cPanel VPS, ISP Manager, служба підтримки працює в режимі 24/7, є підтримка популярних CMS і т.д.

Вибираючи хостера, замовникам слід орієнтуватися на такі критерії:

  • тривалість діяльності в хостинговій сфері. Щоб дізнатися дату реєстрації компанії, досить зайти на будь-який спеціальний сервіс по рейтингах хостингів. Такий легко знайти через пошукову систему. Стаж роботи провайдера повинен бути значним;
  • оперативна технічна підтримка. Кожен потенційний клієнт може написати або зателефонувати туди, поставивши запитання;
  • безкоштовне тестування хоча протягом тижня або двох;
  • хостинговий майданчик повинен задовольняти технічним вимогам сайту, який розміщується і в ідеалі надавати послуги з реєстрації доменів: https://cityhost.ua/domain/.

Правильно вибравши провайдера і різновид хостингу, інтернет-проект буде функціонувати без збоїв і відключень. Найбільш поширені такі види сервісу: віртуальний хостинг з розміщенням невеликих сайтів, віртуальний сервер - для популярних порталів, виділений сервер, необхідний для створення гарної продуктивності високонавантаженого проекту.

Найдешевший вид - це віртуальний хостинг. Його зазвичай використовують для мало або середньовідвідуваних сайтів, до складу яких входить більшість.

Віртуальний сервер - це одна з ізольованих хост-майданчиків на реальному сервері. Він працює на основі технології VPS з виділеними ресурсами: певним обсягом ОЗУ, потужності процесора. Цей сервіс вважається оптимальним варіантом. Можливості віртуального сервера такі ж, як і реального. Різниця лише в кількості ресурсів обладнання. В результаті даний сервіс дозволяє платити за послуги в рази менше, ніж на виділеному сервері, користуючись гарною продуктивністю та іншими плюсами. VPS є «золотою серединою» щодо звичайного хостингу і сервера виділеного. У ньому поєднуються позитивні якості того й іншого: прийнятна ціна і незалежність.

Дорогою орендою виділеного сервера доводиться користуватися власникам ресурсів, до яких звертається дуже велика кількість відвідувачів.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі