gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати хорошого розробника сайтів?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 07 липня 2018, 14:12

Питання вибору хорошого виконавця при розробці web-сайтів, рано чи пізно виникає у кожного, хто прийняв рішення просувати себе або свої послуги. Варто розглянути кілька факторів, які дадуть вам визначитися у виборі розробників.

Більша кількість людей, які бажають звернутися до фахівців з розробки web-сайтів, дуже впевнені, що обрана ними, на перший погляд солідна контора, здійснить їх бажання з першого разу. Причому цінова категорія таких розробників не завжди залежить від якості роботи, що і призводить до великих витрат і до мінімальних і незрозумілим результатами.

Створення або розробка сайтів залежить не від кількості створених проектів, а безпосередньо залежимо від якості і рівня знань розробників. Так що при виборі web-студії wedgtl.com варто звернути увагу не на цінові аспекти, а цікавитися якістю обслуговування і професіоналізмом. Що це означає? Це означає що потрібно задавати ряд питань для розробників по створенню сайтів. Наприклад, які гарантії вони можуть дати на безперебійну роботу створеного сайту або ж в які терміни будуть вносити виправлення і яка кількість. Рекомендуємо переглянути сайт самих розробників, наприклад переглянути сторінку відгуків, дана сторінка повинна мати не тільки ПІБ і сам текст відгуку, а бажано підпис і печатку компанії, яка пише відгук, а ідеально буде якщо це буде відео відгук. Також варто звернути увагу на сторінку новин / блогу, бажано на даній сторінці новини, статті повинні бути свіжі, тобто хоча б 1 раз в тиждень, а не в 3 місяці.

Також при виборі розробника можете поцікавитися, на якій мові програмування вони пишуть сайт, бажано вибирати фахівців, які роблять акцент на мову програмування PHP, Javascript і використовують базу даних MySQL, так як на даний момент це одні з найпопулярніших технологій в сфері сайтобудування. Також надає студія комплекс додаткових послуг, наприклад, зареєструвати сайт в пошукових системах, і основне - чи надають вони просування або оптимізацію сайту.

Розробка сайту - це трудомісткий процес, і крім цього, - це і творчий підхід до процесу. Обов'язковою вашим завданням при виборі web-студії буде ознайомитися і розглянути, зроблені ними, роботи, чи відповідають вони вашим запитам і бажанням. Це може стосуватися не тільки оцінки дизайнерського стилю, а саме технічної складової сайту. Так як часто дизайн сайту розробляється зі слів клієнтів, і оцінювати тільки дизайн сайтів це неправильно. Але загальний дизайнерський стиль повинен підходити вам максимально близько. Як перевірити технічну складову сайту? - Це переглянути працездатність сайтів в портфоліо, чи зручні вони для вас як для користувача, чи є способи зворотного зв'язку і т.д.

Оцінивши розробників зі створення web-сайтів за цими критеріями, ваш коло виконавців набагато звузитися. Ще один важливий фактор для клієнтів - це ціна. Дізнайтеся що входить у вартість того чи іншого виду сайту, це потрібно для того щоб уникнути отримання низькоякісного сайту за великі гроші. Порівняйте всі ці якості і тоді ви можете впевнено робити свій вибір в сторону потрібних вам фахівців.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі