gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати хороший домофон?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 30 грудня 2018, 15:39

Домофон відноситься до групи переговорних пристроїв, які забезпечують безпеку житлових, офісних і виробничих приміщень. З його допомогою можна відкрити або закрити доступ в приміщення особи, яка бажає туди потрапити, не вступаючи з ним у близький контакт.

Види домофонів

Залежно від кількості пристроїв, що підключаються домофони діляться на малоабонентські (зазвичай встановлюються в приватних будинках, офісах і деяких приміщеннях) і багатоабонентські (призначаються для установки в під'їздах багатоквартирних будинків) пристрої.

Також домофони від https://hikvision.co.ua/domofony/ можуть бути з відеокамерою і монітором або без них, комплектуватися переговорними трубками або мати вбудовані мікрофони і динаміки.

Якщо домофон укомплектований камерою, то це дозволяє не тільки поговорити з відвідувачем, але і розглянути його. Це може допомогти прийняти рішення про можливість допуску будь-якого відвідувача на територію ділянки або в квартиру.

У конструкцію домофона входять:

1. Панель виклику. Вона монтується поруч з хвірткою з боку вулиці або біля вхідних дверей квартири в міцному антивандальному корпусі. До її складу входять: панель з кнопками; камера (у відеодомофона); підсвічування цифрової панелі; зчитувач для смарт-карти або ключа-таблетки.

2. Комутатор. Він використовується в конструкції багатоабонентських домофонів. За допомогою комутатора здійснюється з'єднання зовнішнього пристрою з певним абонентом.

3. Абонентський пристрій. Це знаходиться всередині будинку, квартири або будь-якого приміщення пристрій, за допомогою якого знаходиться всередині людина зв'язується з відвідувачем, щоб дізнатися мету його візиту. Якщо на панелі виклику встановлено камеру, то відвідувача можна спочатку розглянути, а потім прийняти певне рішення про його допуск всередину приміщення. При позитивному рішенні з абонентського пристрою можна зробити відкривання дверного замка.

Що рекомендується врахувати, купуючи домофон?

При виборі домофона, крім вивчення всіляких характеристик, необхідно врахувати деякі моменти. А саме:

1. Зовнішню панель даного пристрою рекомендується вибирати з антивандальним корпусом. Якщо пристрій забезпечений камерою спостереження, то необхідна наявність інфрачервоного підсвічування.

2. Бажано, щоб домофон був обладнаний переговорної трубкою. Тоді в разі надійшов виклик від в квартирі не буде чутно його голосу, який може, наприклад, розбудити дитину.

3. Перед придбанням домофона найкраще дізнатися про нього відгуки друзів і знайомих, у яких вже існують аналоги таких пристроїв. Це допоможе уникнути покупки неякісного апарату.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні коментарі