gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як вибрати електричні котли опалення
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 12:23

Проектуючи для свого будинку або квартири систему опалення, кожен власник на першому етапі вивчає можливі варіанти, оцінює переваги і недоліки кожного з них, підраховує вартість монтажу та експлуатації, можливість росту цін на енергоресурси в перспективи. Все це допомагає краще зорієнтуватися серед великої кількості існуючих варіантів і підібрати саме той, який є оптимальним.

Якщо біля будинку не проходить газова магістраль і немає системи центрального опалення, підбір обмежується твердопаливними і електричними котлами. Якщо ж ви хочете встановити екологічну, безпечну і безвідходну систему опалення вашого будинку, зручний економічний электрокотел є хорошим вирішенням питання.

На сьогоднішній день існує велика кількість різних моделей від різних виробників - цілком природно, що кожен хоче якнайкраще вивчити існуючі пропозиції і здійснити підбір агрегату максимально грамотно.

Електричний котел опалення

Поставивши собі за питанням, як вибрати электрокотел, який оптимально відповідає поставленим перед ним завданням, слід для початку вивчити характеристики цього виду обладнання, а потім зробити підбір на основі їх порівняння для різних моделей від різних виробників. Такий вибір електричного котла дасть можливість придбати саме ту модель, яка найкраще підійде для опалення вашого будинку.

Основні відомості про електрокотли

Електрокотел - це пристрій, який призначений для опалення приміщень шляхом перетворення електричної енергії в теплову. Устаткування такого типу призначене для індивідуальних систем опалення приватного будинку або квартири.

Економічний електрокотел - це такий, який при мінімальних витратах електроенергії здатний максимально ефективно обігріти приміщення заданого розміру.

Більшість моделей забезпечується також розширювальним баком, циркуляційним насосом для забезпечення примусової циркуляції теплоносія, системою фільтрації, пристроєм програмування і запобіжним клапаном.

Електроенергія перетворюється в теплову за допомогою теплоелектронагрівачів, тепло передається на теплообмінник, звідки надходить в систему опалення будинку.

Блок управління забезпечує функціонування пристрою в заданому режимі - датчики температури фіксують охолодження і нагрівання котлов отопления для того, щоб автоматично включати або вимикати його. Засіб програмування дозволяє ввести дані, які стануть заданим умовою для функціонування агрегату - температура в приміщенні, таймер, а також інші функції.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі