gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Як вибрати дизель-генератор для будинку або дачі?
Як вибрати дизель-генератор для будинку або дачі?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 08 жовтня 2019, 10:23

Щоб заміський будинок був втіленням затишку, необхідно, щоб всі його системи і прилади працювали без перебоїв, навіть при відключенні електрики. Для цього потрібно вибрати правильний дизель-генератор з необхідними параметрами, який стане резервним або основним джерелом харчування.

Чому для домашнього використання вибирають дизель-генератори

Економічність. Сьогодні автоматический дизель генератор не має собі рівних за критерієм економічність. Вартість самого палива, вартість обслуговування і вартість експлуатації залишають позаду бензинові та газові аналоги генераторів.

Продуктивність. Ще один показник конкурентоспроможності - висока продуктивність, що робить його незамінним в для постійного використання в заміських будинках і дачах.

Не вимагає багато уваги. Встановлений у вашому будинку дизель-генератор може працювати без вашої участі кілька діб поспіль. Як вибрати дизель-генератор

При виборі конкретної моделі дизель-генератора, потрібно враховувати:

  • Можливість самостійного запуску в аварійних обставинах. Якщо генератор має АВР - блок аварійного введення резерву, він також відстежує наявність напруги в мережі. З його допомогою запускається генератор, якщо напруга в мережі падає нижче встановленого рівня. Коли ж, напруга в центральній мережі відновиться, АВР дасть команду на відключення генератора.
  • Ефективність витрата палива. Тут важливо враховувати не тільки витрати на солярку, але і кількість часу, яке дизель-генератор може пропрацювати до наступної заправки. Витрата палива відбивається виробником обладнання в інструкції по експлуатації.
  • Наявність системи охолодження. Якщо генератор має рідинну систему охолодження, вартість його зростає, але не набагато - лише на вартість використовуваних масляних насосів. Але невелика різниця компенсується за рахунок більш тривалого періоду підтримки робочого стану генератора.
  • Продуктивність. Потужність - важливий критерій, який впливає на вибір моделі і в кінцевому етапі на вартість. Розрахунок потужності домашньої дизель-електростанції спирається на сумарну потребу в електриці всіх електроприладів, які будуть працювати в мережі. Більш докладно про те, як розрахувати необхідну потужність потрібного вам генератора, ви можете прочитати в цій нашій статті.

Як підключити дизель-генератор

Підключення генератора до мережі вашого будинку залежить від способу використання домашньої електростанції.

Якщо генератор планується використовувати тільки, як джерело аварійного живлення, то його під'єднують в один контур з електромережею будинку. У цьому випадку обов'язкова установка дизель-генератора з АВР-системою.

Якщо генератор ви будете використовувати як джерело постійного живлення, то його підключають до електрощитку безпосередньо. Тут потрібні спеціальні пристосування (роз'єми і клейма), що йдуть в комплекті з устаткуванням. У будь-якому випадку, перед покупкою дизель-генератора, доцільно проконсультуватися з електриком, який розрахує необхідну потужність і порадить схему підключення до мережі.

Сподіваємося, що інформація, викладена в цій статті допоможе зробити вам правильний вибір. З будь-яких питань, щодо продуктивності та інших характеристик моделі, ви можете звернутися до наших консультантів і отримати експертну допомогу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі