gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як розблокувати iPhone 6 і iPhone 6 Plus
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 05 червня 2018, 23:40

У даній статті ми розповімо які є способи разлочить iPhone 6 або iPhone 6 Plus від певного оператора зв'язку. Щоб дізнатися, чи потрібно вам подібна процедура, ви можете прочитати статтю Як дізнатися залочений iPhone чи ні.

Проблема з залоченними смартфонами від Apple і не тільки, існує досить давно. Загальноприйнята практика європейських і американських компаній така, що велика частина реалізованих апаратів з самого початку має "прив'язку" до конкретного оператора в рамках контракту. Зрозуміло, "залоченний" таким чином апарат буде коштувати набагато дешевше. І цей аргумент часом стає основним для тих, хто бажає отримати новенький iPhone в своє користування якомога швидше. Але, мало стати володарем пристрою - його ще потрібно якимось чином використовувати. І тут користувач стикається з новою проблемою: йому доводиться шукати варіанти як разблокировать iPhone без шкоди для самого апарату.

Власне кажучи, з проблемою блокування роботи сім-карт сторонніх стільникових операторів власники iPhone найчастіше стикаються в ситуації, коли апарат купується неофіційно - під замовлення через eBay або інші канали постачання. В цьому випадку ви отримуєте смартфон, куплений в Європі або США, і, в більшості випадків, вже залоченний під місцевих операторів зв'язку.

Яким чином iPhone 6 "розпізнає" сім-карти від сторонніх операторів зв'язку? Все просто: в залоченним апараті IMEI кожного телефону Apple є у спільній базі компанії, де вказані всі серійні номери апаратів, що продаються "зі знижкою". Таким чином, якщо при активації iOS IMEI вашого iPhone 6 буде виявлений в базі "залоченних", а дані сім-карти не співпадуть із зазначеними даними оператора, завершити процес запуску системи не вдасться.

Як вирішити цю проблему?

Найбільш очевидний спосіб - jailbreak, що дозволяє усунути проблему кардинально. Простіше кажучи, вам відкритий повний доступ до управління своїм iPhone 6. І можете встановити і використовувати спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє відключити модуль блокування сім-карт сторонніх операторів.

Якщо йти нелегальним шляхом не хочеться - можна почекати терміну завершення контракту. Наприклад, більшість європейських операторів встановлюють на свої апарати дворічну блокування, по закінченню якої користувач може підключити апарат до ПК і, за допомогою iTunes, зробити його остаточну розблокування.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі