gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як просувати сайт в Google і Yandex?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 12 серпня 2018, 10:40

У сучасному світі важко просувати свою продукцію без реклами і особливо без власного веб-сайту. Але новачки, тільки що запустили свій онлайн ресурс можуть помітити, що пошукові системи погано справляються зі знаходженням сайту і виведенням його в топи результатів.

Пояснюється це просто, алгоритми за якими працюють пошукові системи з часом починають накопичувати матеріал, що відноситься до того чи іншого ресурсу і тим самим починають частіше видавати його в якості результатів пошуку. Найчастіше, популярність сайту починає ефективно зростати після трьох місяців його існування. До речі, на сайті https://www.irisx.space/search-marketing/ можна замовити професійне просування вже зараз.

Є кілька порад, слідуючи яким можна самостійно значно збільшити відвідуваність ресурсу серед користувачів. Яскравим прикладом є індивідуальність та унікальність сайту серед всіх інших представлених на просторах мережі інтернет. Для виділення ресурсу, потрібно забезпечити його хорошим дизайном, наповнити контентом і забезпечити гідний сервіс. Останнє особливо відноситься до сайтів з наданням послуг.

Також оцінюється і активність сайту. Важливо щоб контент на ньому постійно оновлювався і поповнювався контентом відповідають різним темам, активно обговорюваних онлайн спільнотою користувачів. Яскравим прикладом може послужити блог. Кількість передплатників на такому сайті буде повністю залежати від того, наскільки якісні та актуальні пости в ньому будуть публікуватися. При тому робити це потрібно з завидною регулярністю. Важливо використовувати текст з великою кількістю інформаційних запитів, які може шукати користувач.

Можна трохи схитрувати і придбати посилання на ваш ресурс у інших сайтів. Але тут важливо не помилитися і підібрати ті ресурси, які за тематикою будуть максимально відповідати і вашому веб-сайту. Тоді розміщення посилань буде мати сенс, адже від цього зросте кількість потенційних відвідувачів. А як наслідок - зросте популярність сайту в пошукових системах Google і Yandex.

До того ж у даних майданчиків є одна значуща відмінність - пошукова система Яндекс була створена в Росії. Як наслідок, вона краще сприймає російськомовні тексти і звертає увагу на якість їх виконання. Це варто враховувати, поміщаючи черговий блок з контентом на свій веб-сайт.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі