gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як правильно вибрати відеокарту
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 17 лютого 2019, 13:18

Продовжуємо радувати геймерів і тих, хто любить, що його машина була оснащена всім най-най. Поговоримо сьогодні про вибір графічного адаптера, тим більше що це питання хвилює не тільки геймерів, але і тих, хто активно працює з графікою взагалі.

Коли мова йде про збірку навіть звичайного комп'ютера, то багатьох (не тільки геймерів) в першу чергу хвилює питання не стільки параметрів материнської плати або навіть процесора, скільки відеокарти. Як правило, покупець стикається з двома проблемами: якого виробника віддати перевагу (параметри само собою) і скільки можна виділити на покупку з бюджету.

Останнє питання актуальне ще й тому, що сьогодні на ринку нерідко можна серйозно помилитися у виборі, опинившись під впливом маркетингових прийомів і приголомшливої ​​реклами, яка нерідко приховує за гучними фразами звичайну річ, а то і просто неякісний продукт. Тому ретельний вибір, з урахуванням індивідуальних вимог і параметрів майбутнього комп'ютера, - це єдиний шлях, який дозволить не помилитися.

До речі, вас може зацікавити магазин бу техники‌‌ korob.com.ua, в якому можна придбати якісні відеокарти за дуже низькими цінами!

Багато недосвідчених користувачів купуються на рекламу або вважають, що достатньо знати кілька простих правил, щоб придбати ту відеокарту, яка їм потрібна. Однак це не так. Простих формул не існує, а реклама - поганий порадник. Чому ж прості формули сьогодні не підходять? Справа в тому, що з часів появи перших машин з можливістю мультимедія серйозно змінилися технології виробництва графічних адаптерів.

Те, що було актуально ще вчора, сьогодні вже не має колишнього значення. Наприклад, висока частота і хороша розрядність інтерфейсу шини пам'яті на колишніх графічних адаптерах можуть компенсуватися інший, більш ефективної архітектурою нових аналогів. Один з параметрів, на який багато хто звертає увагу, - це обсяг пам'яті відеокарти. Але в сучасних умовах він вже не настільки важливий, так як пам'ять важлива не сама по собі, а важлива тими даними, які в неї можна завантажувати.

Комп'ютерні ігри стають все більш витонченими і вимагають від "заліза" все більше ресурсів, тому слабкість прискорювача знизить якість графіки і інші параметри гри. Нарешті, потрібно розуміти різницю між різними серіями відеокарт. Новачкам, як правило, ця інформація не береться до уваги. Вони можуть відрізнятися не тільки по частоті, виду шини або обсягом пам'яті, але і по числу обчислювальних блоків графічного процесора і іншими параметрами.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі