gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як правильно вибрати монітор для ПК?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 12 серпня 2018, 14:35

Сьогодні як на первинному, так і на вторинному ринку представлений великий вибір моніторів для комп'ютера від різних фірм: Samsung, LG, Sony, Acer, Asus, Dell і т.д. Щоб правильно підібрати підходящий варіант, необхідно звертати увагу не тільки на технічні характеристики пристрою, але і на його зовнішній вигляд. На корпусі і дисплеї не повинно бути вм'ятин, великих подряпин, адже це впливає на роботу монітора.

Також важливим критерієм відбору є вартість монітора. Все більше покупців віддають перевагу моделям, які вже були у вжитку, адже їх ціна менша на кілька тисяч грн. в порівнянні з новими моніторами. При цьому продуктивність деяких моделей залишається такою ж.

Щоб правильно вибрати монітор для комп'ютера, необхідно враховувати такі параметри:

  • час відгуку;
  • Роздільна здатність екрану;
  • тип підсвічування;
  • яскравість і контрастність;
  • діагональ.

Також важливим критерієм вибору монітора є його призначення. Якщо монітор використовуватиметься для роботи в офісі, школі і в основному будуть задіяні текстові редактори, можна доглянути невелику звичайну модель (вибрати можна эти екземпляри) зі стандартною роздільною здатністю екрану. Для ігор підійдуть потужні монітори з великою діагоналлю і високою чіткістю зображення. Професіоналам, які займаються фото-, відеозйомкою, ретушуванням фото, графічним дизайном, 3D-моделюванням і т.д., краще вибрати монітор з ідеальною передачею кольору і високою роздільною здатністю.

При покупці варто звернути увагу на підключення монітора до комп'ютера і до інших пристроїв. Є три типи інтерфейсів підключення: VGA, DVI, HDMI. Перший вважається одним із застарілих, передає сигнал з перешкодами. Другий інтерфейс є цифровим і забезпечує хорошу якість зображення. Третій передає не тільки цифрові відеосигнали, але і сигнали в форматі аудіо. Останні два типи інтерфейсів працюють практично за однаковою схемою, але мають різні роз'єми.

Як визначитися з матрицею монітора

Перш ніж вибрати жк монітор, необхідно визначитися з матрицею монітора. Існує кілька типів найпоширеніших матриць:

TFT - це тонкоплівковий транзистор, робота якого заснована на активній матриці. Розроблено кілька варіантів такого виду матриць: PVA / MVA, IPS, TN. Перший тип характеризується відмінною глибиною чорного, середніми кутами огляду, хорошою контрастністю.

IPS монітори мають середній час відгуку, хороші кути огляду і чудовими кольорами з усіх TFT-екранів. TN - один з перших варіантів тонкоплівкових транзисторів. З плюсів можна відзначити дуже швидкий час відгуку (1 мілісекунда) і низьку вартість; OLED - одна з найкращих матриць, яка стоїть відповідно. Має відмінну передачу кольору і контрастність, швидкий час відгуку, зручні кути огляду;

QD - матриця, робота якої заснована на квантових точках. Такі екрани почали виробляти недавно, тому широкого поширення технологія ще не отримала. З переваг варто відзначити ідеальну передачу кольору, гідні кути огляду і гарну контрастність. Глибина чорного трохи гірше, ніж у OLED моніторів, а ціна вище, ніж у TFT екранів.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні коментарі