gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як працюють картриджі для принтерів?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 12 серпня 2018, 14:24

Як відомо, в кожному принтері є найголовніший елемент, без якого неможлива робота, без якого принтер буде припадати пилом без діла, створюючи своєю присутністю естетичний образ упорядкованого офісу або квартири. Цим елементом є картридж. Картридж - це резервуар, в якому зберігаються барвники (чорнило, тонер), який вставляється безпосередньо на принтер, такі як принтер або ксерокс.

На сьогоднішній день широко поширені два основних види принтерів, і як наслідок два різні способи нанесення зображення за допомогою картриджа:

  • 1. Струменеві принтери.
  • 2. Лазерні принтери.

Про роботу картриджа (який можна придбати на p.ua) кожного з цих принтерів ми Вам і розповімо далі.

Струменевий друк.

Струменевий друк заснована на нанесенні великої кількості дрібних крапельок чорнила на папір, до того ж в потрібному місці і точного розміру. Краплі виштовхуються з сопел, розташованих в картриджі. Відомі дві технології струминного друку:

Термоструйна технологія.

При даній технології, кожне сопло картриджа оснащено невеликими нагрівальними елементами, які практично миттєво нагрівають потрібне для друку кількість чорнила в певний час і в потрібному соплі. В цей час чорнило, завдяки температурі розширюються і витісняються на паперовий носій, створюючи зображення.

П'єзоелектрична технологія.

При даній технології, п'єзоелектрики змінюють свій об'єм, завдяки впливу електричної напруги. Усередині кожного сопла є пластина, яка безпосередньо пов'язана з електричним імпульсом і витісняє, за рахунок об'ємності, чорнило на папір. До слова, даною технологією володіють тільки деякі друкують устрою компанії Epson.

Кожен картридж струменевого принтера оснащений соплами в кількості від 48 до 416. Можливість такої печатки відрізняється від 300 до, більш ніж 4800 крапок на один дюйм. Природно, чим менше розмір цих точок і більше їх кількість, тим якісніше виходять зображення.

Лазерний друк.

Лазерний друк заснована на принципі друку копіювальних апаратів, які з'явилися набагато раніше лазерних принтерів, папір покривається спеціальним порошком-тонером і в потрібних місцях, а це там, де відбувається електризація папери, тонер приклеюється до листа. Після порошок треба закріпити. Це робиться за рахунок нагрівання паперу, в результаті чого порошок плавиться і прикріплюється до листа, утворюючи необхідне зображення.

Картридж лазерного принтера по конструкції набагато складніше звичайного картриджа. У конструкцію входять такі елементи як: фотобарабан, тонер, вал первинного заряду, чищення лезо, яке необхідно для видалення невикористаного тонера з фотобарабана, магнітний вал і ущільнювача лезо для нього, бункер для тонера і інші менш значущі елементи.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні коментарі