gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Як підключити планшет до телевізора

Статті - Переклади
Написав Administrator   
Неділя, 29 березня 2015, 17:51

Як підключити планшет до телевізора

Популярність планшетів останнім часом помітно зросла. У продажу з'явилися недорогі пристрої, які володіють непоганою продуктивністю. Використовувати планшет можна в різних цілях: для перегляду відео, прослуховування музики або для розваг. Цікавий факт, що більша частина користувачів віддає перевагу підключати планшет до телевізора для виведення якісного зображення на великий екран або для інших завдань.

Не всі планшети підтримують таку можливість. У деяких випадках підключення неможливе в принципі через відсутність необхідних роз'ємів, в деяких випадках потрібно окремо докуповувати кабелі та перехідники, які не йдуть в комплекті спочатку. Залежно від того, які конкретно моделі пристроїв Ви використовуєте, існує кілька способів здійснити підключення планшета до телевізора:

 

  • За допомогою кабелю HDMI
  • За допомогою кабелю RCA
  • За допомогою Wi-Fi з'єднання
  • Використовуючи роз'єм USB
  • За допомогою конвертера сигналів

 

Як можна переконатися, реальних способів підключення існує досить багато. Все залежить від того, які цілі Ви переслідуєте, збираючись підключити планшет до телевізора: трансляція зображення на екран або для отримання телевізором доступу до записаних матеріалів на планшеті (використання останнього в якості флешки). Докладніше ознайомимося з особливостями кожного методу.

HDMI

Як підключити планшет до телевізора через HDMI

Використання HDMI з'єднання дозволить забезпечити найкращу якість передачі інформації в цифровому форматі. Цей спосіб є найзручнішим і в більшості випадків найбільш затребуваним. Пояснюється це просто. Інтерфейс HDMI дозволяє дуже якісно передавати не тільки зображення, але й звук що важливо при підключенні планшета до телевізора. При такому з'єднанні Вам не потрібно вчиняти додаткове підключення для подачі звуку на телевізор і возитися із зайвими проводами.

Роз'ємом HDMI оснащуються практично всі сучасні телевізори і найчастіше не одним. На планшетах даний роз'єм також зустрічається досить часто. Все що Вам знадобитися для підключення це кабель HDMI-HDMI. За допомогою нього з'єднайте відповідні роз'єми на телевізорі і планшеті. Передача зображення і звуку повинна налаштуватися автоматично. Якщо цього не сталося, вкажіть у налаштуваннях планшета використання виходу HDMI, а в налаштуваннях телевізора знайдіть пункт приймання інформації по HDMI.

Можливо, на планшеті будуть встановлені роз'єми mini-HDMI або micro-HDMI. Нічого страшного в цьому немає. У такому випадку просто використовуйте інший кабель з відповідними роз'ємами на кінцях.

RCA

Як підключити планшет до телевізора через RCA

Якщо на Вашому телевізорі немає портів HDMI або всі вони зайняті іншими важливими пристроями, то можна використовувати RCA з'єднання. У народі таке підключення називають «за допомогою тюльпанів». До мінусів з'єднання можна віднести відносно невисоку якість картинки, так як сигнал буде передаватися в аналоговому форматі. Для того щоб підключити планшет до телевізора Вам знадобитися спеціальний конвертер HDMI-RCA, кабель HDMI-HDMI (або інший, залежно від типу порту HDMI на Вашому планшеті), а також три кабелі з «тюльпанами».

За допомогою HDMI кабелю з'єднайте планшет з конвертером. За допомогою «тюльпанів» треба підключити конвертер до телевізора. При цьому стежите за відповідністю кольорів. Жовтий роз'єм відповідає за передачу зображення, червоний і білий - за передачу звуку. Перед покупкою кабелів і конвертера переконайтеся, що на Вашому телевізорі є вільні RCA роз'єми.

Хочеться відзначити, що підключення планшета до телевізора можливо також за допомогою роз'єму S-Video. Вам знадобитися той же конвертер і кабель HDMI, а ось для з'єднання конвертера з телевізором знадобитися кабель S-Video. Таке з'єднання буде забезпечувати передачу зображення, для передачі звуку потрібно буде використовувати пару «тюльпанів» (червоний і білий).

Wi-Fi

Як підключити планшет до телевізора через Wi-Fi

Даний спосіб підключення ідеально підійде власникам Smart телевізорів, на яких є адаптер Wi-Fi. Існує два основних способи за допомогою яких можна підключити планшет до телевізора через Wi-Fi:

  • Використання технології Wi-Fi Direct
  • Використання сторонніх програм для конкретно Вашої техніки

Найпростіший з них це Wi-Fi Direct. Врахуйте, що і телевізор і планшет повинні підтримувати дану технологію. У налаштуваннях бездротового зв'язку на планшеті запустіть Wi-Fi Direct. Повинно з'явитися повідомлення про те, що функція запустилася. Зайдіть в налаштування Вашого ТВ, знайдіть вкладку «Мережа», в ній знайдіть пункт Wi-Fi Direct і запустіть. Телевізор автоматично «знайде» планшет і здійснить бездротове підключення.

Підключення планшета до телевізора з допомогою Wi-Fi

Другий спосіб підключення планшета до телевізора через Wi-Fi має на увазі скачування і установку спеціального програмного забезпечення. Оскільки різні моделі планшетів використовують різну операційну систему, таких програм існує декілька. Вам обов'язково потрібно буде знайти сумісну з Вашим пристроєм програму. Після установки програми запустіть його і дотримуйтесь інструкцій, що з'явилися на екрані.

USB

Підключити планшет до телевізора через USB можна, проте в цьому випадку він буде грати роль простого зовнішнього накопичувача. Функція віддзеркалення (коли зображення з планшета транслюється на екран ТБ) буде недоступна. Для підключення Вам знадобитися кабель USB, за допомогою якого потрібно з'єднати відповідні роз'єми. Після цього в настройках телевізора вкажіть джерело сигналу. Дане підключення дозволить Вам за допомогою інтерфейсу телевізора відкривати файли, записані на планшет. У деяких ситуаціях ця функція може виявитися корисною.

Функціональний конвертер

Вище ми перелічили всі основні способи підключення планшета до телевізора. Саме вони використовуються більшістю користувачів найчастіше. Однак є й інші варіанти. Ви завжди можете купити спеціальний конвертер, який буде конвертувати сигнал з цифрового в аналоговий потрібної вам форми (наприклад, з HDMI в VGA). Конвертери бувають різні, тому якщо ні один з перерахованих способів Вам не підходить, знайдіть у продажу необхідний конвертер і з'єднайте Ваші пристрої.

Висновки

Існує маса можливостей того, як підключити планшет до телевізора. Все залежить від доступних і вільних роз'ємів на Вашій техніці. Виберіть найбільш оптимальний для себе варіант і зробіть нескладне підключення.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі