gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як підібрати блок живлення для ноутбука?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 10 серпня 2019, 17:49

При придбанні блоку живлення (БЖ) для ноутбука (зарядного пристрою), необхідно уважно дивитися на три основні характеристики продаваних БЖ - вихідна напруга, величина вихідного струму і конструкція контактного роз'єму.

Дані параметри завжди вказані на нижній кришці ноутбука або під акумуляторною батареєю. При цьому вони маркуються таким чином - "INPUT". Параметри зарядного пристрою також наносяться на корпус блоку і маркуються - "OUTPUT".

1. Вихідна напруга (одиниця виміру - вольт).

Блоки живлення для ноутбуків https://batterion.ru/power-supply виготовляють з величиною вихідної напруги в параметрах від 15 до 20 Вольт, за винятком невеликого ряду ноутбуків з величиною вихідної напруги від 10 і до 12 Вольт.

При виборі необхідного вам блоку живлення необхідно виконати наступне правило - розкид вихідної напруги допускається в межі не більше 5%, тобто максимум 1 вольт. Підключення до ноутбука зарядного пристрою з більш значним розкидом величини напруги на виході від заданого в параметрах ноутбука, однозначно призведе до його виходу з ладу. Це тільки питання часу. Ремонт ноутбука виявиться набагато дорожче, ніж придбання відповідного за вимогами зарядного пристрою.

2. Величина струму на виході з зарядного пристрою (одиниця виміру - Ампер).

При виборі блоку живлення за даним критерієм необхідно слідувати «золотому правилу» - струму не повинно бути менше, ніж передбачалося! Таким чином, величина сили струму на виході зарядного пристрою повинна бути або номінальної (зазначеної на ноутбуці), або перевищувати величину запропонованого номіналу. Ще з початкового курсу фізики відомо, що чим вище сила струму, при одному і тому ж напрузі, тим потужніше блок живлення (W = VxA). Тобто при виборі зарядного пристрою для ноутбука необхідно дотримуватися наступної умови - потужність блоку живлення повинна бути рівною або повинна перевищувати величину номіналу. При підключенні, більш потужного блоку живлення (виконує вимогу за величиною вихідної напруги) ноутбук буде функціонувати нормально, оскільки величина номіналу - в даному випадку є величина, нижче якої просто не можна опускатися.

При підключенні слабшого зарядного пристрою ноутбук може запуститися, але як тільки почне працювати будь-яке додаткове пристрій (DVD, USB-пристрій) - різко зросте величина споживаного струму і ноутбук просто відключиться. Так само при нестачі потужності зарядного пристрою відбувається некоректна зарядка акумуляторної батареї, що призводить до зниження терміну її служби. Так що вибирайте оптимальний для себе варіант.

3. Конструкція контактного роз'єму зарядного пристрою (довжина, діаметр).

Необхідно, щоб у контактної частини роз'єму зарядного пристрою підійшли під вхідну частину на ноутбуці внутрішній і зовнішній діаметр, а так само довжина штекера.

Однак не для кожної з моделей ноутбуків дотримання цієї умови означає, що пара БІ і ноутбук будуть спільно працювати. Тому при придбанні нового зарядного пристрою найкраще взяти ноутбук з собою і перевірити роботу блоку на місці, спільно з Вашим ноутбуком.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі