gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Як облаштувати кафе, або магазин: обладнання для кафе, торгове обладнання, професійний посуд

Як облаштувати кафе, або магазин: обладнання для кафе, торгове обладнання, професійний посуд

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 12 лютого 2017, 18:45

Смачно годувати людей - справа благородна і дуже прибуткова. Ресторанний бізнес навіть в кризові часи залишається одним з найбільш перспективних. Середній термін окупності закладу становить 3 роки. Не дивно, відкриття власного кафе є дуже привабливим варіантом навіть для підприємців-початківців.

Труднощі виникають на різних етапах, однією з найбільш складних проблем є підбір професійного обладнання для кафе. Якщо образ бажаного закладу ще можна створити, то розібратися в усіх технологічних тонкощах новачкові не під силу. Отже, що необхідно знати починаючому рестораторові про професійний інвентар для громадського харчування?

Торгове обладнання для кафе - http://torgoborud.com.ua/ua/, можна розділити на такі категорії:

 1. Холодильне;
 2. Теплове;
 3. Електромеханічне;
 4. Барне;
 5. Посудомийне;
 6. Барбекю;
 7. Допоміжне;
 8. Нейтральне;
 9. Шведська лінія;
 10. Пакувальне.

Компанія «Торгоборуд» пропонує великий вибір обладнання для кафе різноманітного призначення.  Зупинимося на основних видах, найбільш затребуваних на будь-якій професійній кухні.

Холодильне обладнання для кафе та ресторанів

Багато продуктів дуже швидко псуються. Їх якість при цьому погіршується, а вживання таких продуктів в їжу буває небезпечним навіть при тепловій обробці. При температурі повітря нижче 0 ° С життєдіяльність мікроорганізмів сповільнюється і біохімічні процеси протікають повільніше. Застосування холоду дозволяє не втратити первинну якість харчових продуктів і в рази підвищує терміни їх зберігання.  Тому для зберігання, демонстрації і реалізації всіх видів продукції, що швидко псується використовують різноманітні види низькотемпературного устаткування.

 1. Стаціонарні холодильні камери;
 2. Збірно-розбірні холодильні камери;
 3. Холодильні та морозильні столи;
 4. Холодильні шафи;
 5. Морозильні ларі;
 6. Прилавки, кондитерські вітрини;
 7. Охолоджуючі торгові автомати.

Промислове теплове обладнання для кафе

Варіння, смаження, пастеризація, стерилізація - для цих та інших способів теплової обробки харчових продуктів існує цілий ряд спеціальних приборів. Їх різноманітність вражає уяву простого обивателя.

Плити, що працюють на різних енергоносіях:

 1. Газові;
 2. Електричні;
 3. Індукційні.

Апарати для приготування їжі:

 1. Котли;
 2. Автоклави;
 3. Конвекційні та пароконвекційні печі;
 4. Печі для піци;
 5. Жарочні й пекарські шафи;
 6. Електросковороди;
 7. Грилі і мангали.

Допоміжні теплові агарегати:

 1. Стаціонарні марміти;
 2. Теплові вітрини;
 3. Термоконтейнери;
 4. Модульне теплове обладнання для обслуговування за методом «шведського столу».

Сучасне механічне обладнання

Ці інструменти здатні в лічені хвилини почистити, нарізати, подрібнити, покришити і змішати величезну кількість сировини. Сьогодні складно уявити кухню великого ресторану без таких помічників:

 1. Універсальні кухонні машини;
 2. Кухонні процесори;
 3. Картоплечистки;
 4. Тістомісильні машини;
 5. Слайсери;
 6. Куттери;
 7. Міксери планетарні;
 8. М'ясорубки;
 9. Овочерізки;
 10. Рибочистки;
 11. Преси для піци.

Пропонуючи клієнтам професійне обладнання для кафе, компанія Торгоборуд перш за все, звертає увагу на високу якість, надійність і легкість в експлуатації кожного приладу. Фахівці компанії мають солідний досвід в проектуванні і комплексному оснащенні закладів громадського харчування та торгівлі.  Інтернет магазин Торгоборуд пропонує вибрати і купити обладнання для кафе від світових брендів та вітчизняного виробника.

Посуд для кафе, барів, ресторанів

Специфіка роботи закладів громадського харчування передбачає одночасне приготування великого асортименту страв. Щоб зменшити навантаження на персонал і поліпшити якість продукції, професіонали використовують на кухні професійний посуд для кафе.

До кухонного посуду для кафе відносять:

 1. Сковороди, каструлі, жаровні та інший наплитний посуд
 2. Допоміжний кухонний інвентар
 3. Ножі і дошки обробні
 4. Кондитерський інструмент, форми для випічки

Ресторан є місцем відпочинку і проведення дозвілля, тому так важливо підкреслити бездоганність сервірування столу за допомогою професійного столового посуду для кафе та ресторанів. Якісний, правильно підібраний посуд для ресторанів допоможе вигідно представити красу кулінарних шедеврів, сприяючи залученню нових відвідувачів.

Посуд з порцеляни білого кольору ідеально підійде для всіх стилів столової  сервіровки, в тому числі для будь-якого інтер'єру та дизайну ресторану. Відсутність декору зробить сервіровку витонченою, а білизна тарілок підкреслить вишуканість страв.

Компанія Торгоборуд представляє широкий асортимент посуду для ресторанів та кафе - http://torgoborud.com.ua/ua/profesiynyy-posud-dlya-restoraniv-kafe-bariv.

 1. Великий вибір різноманітних тарілок, блюд і салатниць з фарфору і скла допоможе сервірувати стіл і правильно подати страви.
 2. Вишукані ложки, вилки і столові ножі зможуть підкреслити елегантність і стиль сервіровки.
 3. Столове скло представлене склянками, стопками, бокалами, фужерами та іншим посудом для алкогольних та безалкогольних напоїв.
 4. Чайні та кавові чашки - елементи сервіровки, необхідні для перетворення простого вживання кави, чи чаю в незабутню церемонію.
 5. Заварники і кавники служать для заварювання улюблених напоїв, допоможуть доповнити та урізноманітнити смакові відчуття.
 6. Перечниці, сільнички, соусники, креманки і інші необхідні предмети для сервірування підкреслять високий рівень ресторану. Важливо, щоб вони поєднувалися з посудом для ресторанів і столовими приборами, які використовуються в даному закладі.
 7. Справжній професійний посуд для кафе від відомих виробників обов'язково включає в себе різноманітні аксесуари - підставки для яєць, вази для хліба і квітів, менажниці і інші необхідні для ресторану предмети сервіровки.

Посуд для кафе є професійним, якщо він якісний, функціональний і має продуманий, привабливий дизайн. У сервіровці не буває дрібниць, тому так важливо поставитися серйозно до вибору посуду для столових, кафе та інших закладів громадського харчування. Інтернет магазин Торгоборуд пропонує вибрати і купити посуд для кафе високої якості найрізноманітнішого дизайну та призначення.

Обладнання для торгового залу магазинів та супермаркетів

Правильно підібране торгове обладнання для продуктових магазинів - це перше питання, яке необхідно вирішити сучасному підприємцю, який бажає організувати процес продажу. В кожному окремому випадку підбір повинен бути максимально точним і правильним. Адже саме від цього буде в першу чергу залежати привабливість інтер'єру торгового залу, а також можливість компактно і ефективно розміщувати товари. Інтернет магазин Торгоборуд пропонує великий асортимент меблів і обладнання для торгового залу.

 1. Низькотемпературне обладнання для демонстрації та зберігання товару
 2. Стелажі для торгового залу і касової зони
 3. Касові бокси
 4. Огорожі та вхідні системи
 5. Пункти обслуговування, ящики для покупців
 6. Лінії роздачі

Весь інвентар має високий показник якості. Також він має бути ергономічним, зручним і поєднуватися із загальною концепцією торгового залу. Що стосується обладнання для торгового залу продуктового магазину, то тут є особливі вимоги. Наприклад, стелажі і полиці для хліба повинні бути виконані з дерева, а стелажі для алкогольної продукції повинні мати спеціальні обмежувачі.

У каталозі компанії Торгоборуд можна вибрати і купити торгове обладнання для магазинів і отримати консультації від фахівців компанії. Правильно підібране устаткування для продовольчого магазину - це запорука розвитку, успіху і процвітання торгових підприємств. Гармонійне поєднання функціональних характеристик і сучасного дизайнерського оформлення надає можливість формувати різні варіанти для торгових комплексів супер- і гіпермаркетів.

Команда Торгоборуд - це фахівці високого рівня, які постійно працюють над розробкою оригінальних дизайнерських оформлень, базових концепцій і шаблонів. Крім підбору обладнання та меблів для ресторанів та кафе в інтернет магазині можна вибрати професійний посуд для кафе, столових та ресторанів, гастроємності та контейнери для зберігання, отримати консультацію спеціаліста  з приводу запчастин і сервісу. Широкий асортимент комплектуючих і аксесуарів, доступна цінова політика і професійний рівень роботи співробітників - це важливі переваги компанії Торгоборуд.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі