gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Як накрутити лайки в ВК?
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 15 жовтня 2017, 10:16

Користувачі, які проводять деякий час ВКонтакте, пізніше, спалахуючи бажанням заробити, задаються питанням - як накрутити лайки в ВК. Адже відомо, що перший крок до заробітку спрямований саме через популяризацію своєї особистості або соціальної спільноти.

У цій статті ми розглянемо, як можна накрутити лайки ВКонтакте безкоштовними способами. Фінансових вкладень такі методи не зажадають, однак попрацювати доведеться.

Яку роль можуть грати лайки в просуванні

Незалежно від того, що просуває користувач, першу реакцію від своїх передплатників або гостей він отримує саме за рахунок лайків. Перш за все тому, що натиснути кнопку «Подобається» завжди швидше і простіше, ніж вступати в групи, адже тут потрібно більш усвідомлене рішення.

Зверніть увагу, що на сайті bosslike.ru ви можете замовити якісну накрутку в соціальних мережах за низькими цінами.

Крім усього іншого, загальна кількість лайків без жодного сумніву приваблює інших користувачів на підписку, адже, якщо інформація, скажімо, що прийшла з групи, здалася комусь цікавою, напевно, має сенс бути в курсі змін.

Одне шановне статистичне агентство, порівнюючи деякі фінансові показники різних соціальних мереж, оприлюднило наступні результати. Вартість одного лайка, тобто умовна прибуток для власника інформації, яку лайкнули, приносить йому дохід в 1,74 долара на рівні такої мережі, як Фейсбук. Що стосується ВКонтакте, цей показник, при всіх рівних умовах, набагато скромніше і склав всього лише 0,18 долара. Можливо це додатковий ключ до питання, в яких мережах краще просуватися, однак для середньостатистичного представника малого бізнесу, варіант з ВКонтакте не так вже й поганий. Крім того, створюється серйозна мотивація отримати, як можна більше лайків, коли можна побачити їх в грошовому еквіваленті.

Більшість маркетологів і промоутерів знають, як накрутити лайки в ВК за короткий проміжок часу, використовуючи для цього платні способи просування, проте нам цей напрямок буде нецікаво. Ми розповімо тільки про безкоштовні способи. І відразу варто зазначити, що не існує безкоштовних автоматичних накруток лайків, все, хто рекламують подібного роду послуги, є ні ким іншим, як шахраями, а їх «чарівні» програми для накрутки - шкідливим кодом. Також існують сервіси, також пропонують безкоштовну накрутку лайків після реєстрації. Цей спосіб можна віднести до розряду частково чесних, оскільки, реєструючись в такому сервісі, буде запропоновано лайкнути або вступити в чужу групу. Саме таким чином і працює ця система - користувачі які хочуть безкоштовних лайків, дарують їх своїм колегам, а ті - їм. Якщо когось влаштовує такий підхід - можна цілком спробувати, хоча наша думка - це час краще провести з користю, концентруючи зусилля на роботі, яка буде сприяти отриманню чесно зароблених лайків своїми трудовими зусиллями.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі