gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вплив сучасної освіти на майбутнє молоді
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 25 листопада 2015, 21:35

Підручники автора О. КарпюкНемає людини без освіти, без знань, які вона може пронести через все життя. Здобуття необхідних знань для існування починається з народження дитини. Вивчаючи та аналізуючи навколишній світ, дитина пізнає його все ближче. Спочатку - за допомогою своїх близьких та рідних, а потім – вихователів та вчителів.

Ще в шкільному віці діти спільно з батьками здійснюють перший крок на зустріч майбутньому: вивчають різні предмети, приділяють особливу увагу рідній та іноземним мовам, наймаючи репетиторів. Підручник англійська мова вивчається дітками з першого класу. Карпюк стисло та грамотно викладає у своєму підручнику завдання з поетапного вивчення англійської мови.

З пятого класу школа дає можливість додатково вивчати підручник німецька мова. Знання іноземних мов відкриває нові можливості. У старшому віці перед підлітками постає власний вибір освіти і наступний крок зіграє головну роль у їхньому житті.
Освіта – це пізнавальна целеспрямована діяльність людини з метою отримання умінь, навичок та знань або їх вдосконалення. Особистість удосконалюється з кожним роком свого життя, засвоюючи цілу систему знань, практикуючи свої уміння і навички. Так, розумово розвиваючись людина досягає своєї мети, морально та естетично вдосконалюється і врешті решт стає «Людиною». Одним з методів освіти є передача набутих і згрупованих знань молоді.

Значення освіти на сучасному рівні велике. Її здобуття стоїть на першому місті у молодого покоління, адже не здобувши професію, неможливо сподіватися на бажану та цікаву роботу,  краще життя. Даючи новому поколінню початкові знання науки, культури, інших мов у молоді формується характер і поведінка в дорослому житті, настає розуміння їх ролі у суспільстві.
В двадцять першому столітті в школах, колледжах та університетах ключову роль у вихованні молоді відіграють іноземні мови: англійська, німецька, французька, та інші. Для досягнення високого освітнього рівня і конкурентноздатності молоді на ринку праці, їх вивчення стає дуже перспективним та мотивованим. Потенціал таких спеціалістів на багато вищий. На шляху до євроінтеграції, держава свідомо ввела англійську та німецьку мови у освітню программу навчання. Такий прямий вплив сучасної освіти на майбутнє молоді закарбовує у дітей цілеспрямованість, самовдосконалення, формує в особистості інтелект та культурний потенціал. Всі ці складові становлять найвищу цінність нації.

 


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі