gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вплив сучасної освіти на майбутнє молоді
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 25 листопада 2015, 21:35

Підручники автора О. КарпюкНемає людини без освіти, без знань, які вона може пронести через все життя. Здобуття необхідних знань для існування починається з народження дитини. Вивчаючи та аналізуючи навколишній світ, дитина пізнає його все ближче. Спочатку - за допомогою своїх близьких та рідних, а потім – вихователів та вчителів.

Ще в шкільному віці діти спільно з батьками здійснюють перший крок на зустріч майбутньому: вивчають різні предмети, приділяють особливу увагу рідній та іноземним мовам, наймаючи репетиторів. Підручник англійська мова вивчається дітками з першого класу. Карпюк стисло та грамотно викладає у своєму підручнику завдання з поетапного вивчення англійської мови.

З пятого класу школа дає можливість додатково вивчати підручник німецька мова. Знання іноземних мов відкриває нові можливості. У старшому віці перед підлітками постає власний вибір освіти і наступний крок зіграє головну роль у їхньому житті.
Освіта – це пізнавальна целеспрямована діяльність людини з метою отримання умінь, навичок та знань або їх вдосконалення. Особистість удосконалюється з кожним роком свого життя, засвоюючи цілу систему знань, практикуючи свої уміння і навички. Так, розумово розвиваючись людина досягає своєї мети, морально та естетично вдосконалюється і врешті решт стає «Людиною». Одним з методів освіти є передача набутих і згрупованих знань молоді.

Значення освіти на сучасному рівні велике. Її здобуття стоїть на першому місті у молодого покоління, адже не здобувши професію, неможливо сподіватися на бажану та цікаву роботу,  краще життя. Даючи новому поколінню початкові знання науки, культури, інших мов у молоді формується характер і поведінка в дорослому житті, настає розуміння їх ролі у суспільстві.
В двадцять першому столітті в школах, колледжах та університетах ключову роль у вихованні молоді відіграють іноземні мови: англійська, німецька, французька, та інші. Для досягнення високого освітнього рівня і конкурентноздатності молоді на ринку праці, їх вивчення стає дуже перспективним та мотивованим. Потенціал таких спеціалістів на багато вищий. На шляху до євроінтеграції, держава свідомо ввела англійську та німецьку мови у освітню программу навчання. Такий прямий вплив сучасної освіти на майбутнє молоді закарбовує у дітей цілеспрямованість, самовдосконалення, формує в особистості інтелект та культурний потенціал. Всі ці складові становлять найвищу цінність нації.

 


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі