gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Виробництво sim карток продовжує зростати
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 08 лютого 2020, 21:59

Пластикові картки стали невід'ємною частиною нашого сучасного життя.

Не дивно, що і виробники пластикових карток в Україні у 2020 році активно нарощують свою роботу, зокрема в сфері виробництва sim-карток усіх форматів - від повнорозмірних до micro-SIM і nano-SIM. Адже окрім сфери мобільного зв'язку, "пластик" сьогодні використовується в найрізноманішніших сферах: на них зараховуються грошові кошти, ними оплачують проїзд у громадському транспорті, у великих торгових мережах на них накопичуються бонусні бали. Багато офісів і навчальні заклади використовують картки в якості посвідчення особи, вони служать перепустками на роботу або навчання.

Зараз водійське посвідчення теж випускається на пластикових картах. У готелях вони є ключем від номерів. Завдяки пластиковим карткам навіть можна дізнатися, в яку соціальну групу входить людина: учень, студент чи пенсіонер.

Сфера використання пластикових карток постійно розширюється, тому їх виробництво в Україні зростає, а дизайн цієї продукції пропонується в досить несподіваних варіантах.

Провідним українським виробником є компанія «Пластик Карта», яка знаходиться у Вишгороді і виробляє карти із пластику для всіх галузей вітчизняної економіки.

Підприємство випускає продукцію для операторів мобільного зв'язку, українських банків, готелів, офісів, причому замовникам пропонується величезний вибір дизайнерського оформлення. Оскільки компанія використовує інноваційне програмне забезпечення та сучасне обладнання, її продукція виходить красивою, яскравою, дуже зручною у застосуванні, що дозволяє залучати нову цільову аудиторію до товарів виробника. Замовляючи пластикові картки, підприємці та організації полегшують і спрощують собі ведення бізнесу.

Сьогодні виробник «Пластик Карта»:

  • щорічно випускає до 100 мільйонів пластикових карток;
  • використовує найновіші дизайнерські рішення і методи ламінування;
  • є членом Міжнародної асоціації виробників карт із пластику;
  • регулярно обмінюється досвідом з іншими компаніями;
  • виробляє тільки сучасну продукцію високої якості.

Зараз виробник співпрацює з підприємствами з 15 країн світу, консультує іноземних партнерів по платіжним системам, регулярно розширює свій асортимент і оновлює його. Нещодавно успішно пройшло впровадження електронного підпису і карт MultiCard і MobileID.

Продукція «Пластик Карта» має сертифікат якості міжнародного рівня.Щорічно на підприємстві проводиться процедура зовнішнього аудиту, результати якої завжди позитивні, що підтверджує сталий розвиток і високу якість продуктів, що випускаються.

Підприємство входить до складу багатьох міжнародних співтовариств: ICMA, NFC Forum, OSPT Alliance, GSM Association і GlobalPlatform, що дозволяє його фахівцям обмінюватися досвідом і удосконалювати вироблену продукцію.

Виробник «Пластик Карта» вітає співпрацю з новими партнерами. Тут раді надати послуги бізнесменам, підприємцям, акціонерним товариствам, організаціям і підприємствам різної форми власності, серед яких може бути великий міжнародний холдинг і жіночий психолог у Києві, звичайний регіональний ФОП або всесвітньо відомий бренд. Цінова політика, яку проводить компанія, дозволить придбати продукцію за найвигіднішими цінами.

Щоб замовити пластикові картки, достатньо відвідати офіційний сайт www.plasticcard.ua або зателефонувати за телефоном 044 425 87 87. Менеджери компанії нададуть повну і детальну інформацію про дизайн карт, обговорять з замовником кількість, терміни виконання і підрахують вартість.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі