gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Використовуйте Android смартфон ефективно
Новини - Новини смартфонів
Написав Administrator   
Понеділок, 04 квітня 2016, 12:24

Немає сумнівів в тому, що Android є найбільш широко використовуваних мобільних операційних систем по всій земній кулі. Це також сама функціональна мобільна ОС і її гнучкість не має собі рівних. Якщо ви думаєте, що ви досконально дослідили всі можливості вашого телефону, погляньте на ці поради, які допоможуть побачити телефон в іншому світлі.

Сучасні технології роблять наше життя простіше. Це стосується не тільки високотехнологічних гаджетів, але і простих пристроїв, які оточують нас кожен день - від побутових приладів до спортивних тренажерів. Таким чином, передові технології легко входять в наше життя, і наше завдання використовувати їх максимально ефективно.

Android смартфон може прочитати повідомлення для вас

Настійно не рекомендується читати і відповідати на текстові повідомлення, електронну пошту і т.д. під час водіння автомобіля. Проте, бувають випадки, коли ви просто не можете пропустити важливий лист або текст від будь-якого абонента, навіть якщо ви перебуваєте за кермом або в положенні, коли ви не можете керувати вашим смартфоном вручну.

Друзі сайту: на сайті www.hackoff.ru ви можете детально перевірити свою швидкість інтернету просто та зручно.

У таких випадках, ви можете завантажити сторонні додатки на Android пристрій, які можуть виконати деякі операції за вас. Такі додатки як Shouter, Read it to me, Speak me, і т.д., можуть читати як системні, так і повідомлення від сторонніх додатків. Ви можете встановити пріоритет додатків, для яких потрібно читання повідомлень під час водіння або занять спортом.

Дізнайтеся все про апаратну платформу вашого телефону

Для того, щоб переконатися, що апаратне забезпечення вашого смартфона працює належним чином, ви можете встановити додаток "Phone tester" з Play магазину, який дасть вам повну інформацію про апаратне забезпечення вашого смартфона.

Цей безкоштовний додаток надає детальну інформацію про роботу датчиків вашого смартфона в режимі реального часу, показує температуру батареї, детальну інформацію про камери і дозволяє проаналізувати, чи правильно функціонує дисплей.

Автоматичне розблокування телефону в довірених місцях

Встановити блокування графічним ключем або кодом доступу набагато потрібніша функція, бо ніхто не хоче, щоб їх особиста інформація була скомпрометована. Проте, постійне введення чотиризначного пароля або візерунку розблокування, щоб перевірити повідомлення, навіть в тих місцях, де ваша особиста інформація знаходиться в безпеці, дійсно дратує.

Для таких випадків, ви можете використовувати функцію "Smart Lock" (на Android 5.0 і вище) на вашому смартфоні. Ця встановлена ​​в ОС функція позбавляє вас від необхідності вводити PIN-коду або графічного ключа в довірених місцях, таких як будинок або офіс. Для активації виконайте наступні дії:

  • Перейти до опцій безпеки в меню настройки.
  • Тут ви знайдете функцію "Smart Lock".
  • Натисніть на неї, щоб налаштувати "Довірені місця", тобто ті місця, де ви не хочете, кожен раз, вводити код доступу, щоб розблокувати ваш Android смартфон.

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі