gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Відмінності між стаціонарним і онлайн-обміном валют
Відмінності між стаціонарним і онлайн-обміном валют
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Середа, 24 червня 2020, 18:03

 

Майже кожен, кому потрібно обміняти валюту, спочатку думає про традиційний обмін валюти. Дізнаватися курс валют і обміняти готівку в таких пунктах здається найкращим рішенням, але в той же час, чи є він найбільш прибутковим варіантом? Спостерігаючи за зростаючою популярністю онлайн-обмінних пунктів, може скластися враження, що безготівковий онлайн-обмін валют в багатьох випадках є більш вигідним рішенням.

 

Відмінності між стаціонарним і онлайн-обміном валют

Як правило, між цими видами обмінників немає суттєвої різниці, оскільки вони обидва працюють за одним і тим же принципом, тобто пропонують обмінювати рублі в гривні за встановленим ними курсу. Найбільш важливою відмінністю є те, що операції на готівкової основі здійснюються в стаціонарному обмінному пункті, а безготівкові операції - в обмінному пункті онлайн. Неважко здогадатися, що масштаби онлайн-активності набагато більше, ніж стаціонарної, що, в свою чергу, має на увазі досить великі відмінності в цінах купівлі та продажу валют.

Зі значно більшим числом клієнтів, онлайн-обмінні пункти можуть дозволити собі низький спред, хоча вони це не завжди роблять, а також мінімальну комісію за транзакції. Спосіб проведення транзакції (готівковий або безготівковий) також визначає час проведення операції обміну. У стаціонарному обміні валют, в якому курс валют найвигідніший все відбувається за кілька миттєвостей, в той час як в Інтернеті все дійсно залежить від часу банківських переказів. Для онлайн обміну валюти у вас має бути два банківських рахунки: в українській гривні та в обмінній валюті. Сам обмін на цій платформі відбувається швидко, але вам, можливо, доведеться почекати до одного дня для фізичного виведення валюти на ваш банківський рахунок.

Коли краще вибрати обмінний пункт, а коли обмін-онлайн?

Безсумнівною перевагою стаціонарного обмінного пункту, де сьогодні курс валют в Чернівцях найвигідніший, є те, що його можна використовувати для конвертації валют багатьох країн досить швидко. Проте, через відносно високі витрати на обмін, його варто використовувати тільки зрідка і при обміні невеликих сум, наприклад, коли в гаманці залишилося кілька банкнот в іноземній валюті з невеликим номіналом після поїздки за кордон або коли вам потрібна готівка для невеликих витрат перед поїздкою за кордон. Люди, що обмінюють великі суми і, крім того, що роблять це часто, набагато краще якщо виберуть онлайн-обмін. Ви можете заощадити близько 100-200 гривень на покупку 1000 євро в порівнянні з банками і звичайними пунктами обміну!


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі