gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибираємо жорсткий диск
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 08 лютого 2017, 15:40

Часто буває так, що з різних причин доводиться міняти жорсткий диск на комп'ютері. Причини можуть бути різними: він «полетів» (зазвичай це виражається в нескінченній перезавантаження комп'ютера), став повільніше працювати або просто не вистачає місця для нової інформації. На «залізному» ринку є безліч моделей, що розрізняються характеристиками і ціною. Як вибрати вінчестер розглянемо в цій статті.

Обсяг жорсткого диску

Найоптимальніший підхід до вибору обсягу полягає в оцінці реально необхідного обсягу з запасом 20-30% від нього. Оскільки в магазинах вже навряд чи зустрінеш вінчестер об'ємом менше 500 ГБ, будемо вважати його мінімально необхідним. Таким чином мінімальний обсяг для комфортної роботи становить приблизно 600-700 ГБ. Якщо використовуються торренти зі скачуванням значних обсягів інформації або об'ємні гри, то комфортним буде обсяг 1 ТБ і вище.

Окремо варто сказати про жорсткі диски об'ємом 2 ТБ і вище, які можна придбати в інтернет-магазині https://ktc.ua/. Щоб мати активними більше 2 ТБ ємності потрібно мати систему завантаження UEFI наявність звичайного БІОС не дозволить використовувати обсяг вінчестера більше 2 ТБ, оскільки відображати він буде тільки 2.

Швидкість роботи жорсткого диску

Великий обсяг - лише верхівка айсберга, зовнішня сторона. Навіть великий обсяг лише дозволить вмістити більше інформації, але не прискорить роботу вінчестера. Швидкодія вимірюється швидкістю запису \ читання. У магазинах комплектуючих зустрічаються диски зі швидкістю 150-200 МБ \ сек. Будемо вважати їх мінімальними для комфортної роботи на комп'ютері. Висока швидкість дозволить не тільки отримувати швидкий доступ до файлів, але і помітно прискорить роботу важких відеоредакторів які з меншими швидкостями трохи підлагують. Показники швидкості краще шукати в оглядах і порівняннях в інтернеті. Виробники їх не пишуть.

Також важливим параметром є швидкість обертання. Вона розрізняється залежно від цілей використання вінчестера. Якщо жорсткий диск буде використовуватися виключно для зберігання і доступу до даних, то йому вистачить швидкості 5400 обертів, для установки системи знадобиться диск зі швидкістю 7200 обертів. Вінчестери зі швидкостями 10000 і вище використовуються на професійних комп'ютерах і серверах.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі