gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибираємо найвигідніший кешбек
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 19 травня 2020, 15:16

Кешбек - це слово міцно увійшло в повсякденне життя, в інтернеті і на рекламних розтяжках, в магазинах і на сайтах - ми зустрічаємо його регулярно, воно майже надокучило, проте не кожен знає його точне значення і може пояснити суть. Щось знайоме, а що саме нам з вами треба буде зараз досконально з'ясувати. Отже, слово Кешбек це калька з англійського - cashback в дослівному перекладі означає повернення грошей.

Цей термін найчастіше використовується в торгівлі для того, щоб залучити нового потенційного покупця, запропонувати йому купувати більше заради майбутньої вигоди. Кожен любить маленькі подарунки, а Кешбек виглядає саме так. Крім того, не кожен магазин, представлений на кэшбэк сервисе, може пообіцяти покупцеві постійні знижки, а кешбек - цілком. Саме тому, що він далеко не завжди вимірюється грошима.

Часто Кешбек - це такі собі бали, бонуси, які можна перевести в готівку, але можна витратити на товари в тому ж самому магазині, які програму Кешбек вам запропонував. Купуючи товар за 100 рублів ви отримуєте 2-3% бонусами і у вас складається відчуття відкладеної вигоди і одночасно економії.

Функцією кешбек можуть користуватися звичайні магазини, включаючи продуктові і кожгалантерею, а також будь-які інтернет-майданчики. У ряді магазинів людина отримує картку, реєструється і після по її пред'явленні збирає урожай цього самого кешбек, який може витратити в будь-який момент.

Крім того, існують в інтернеті майданчики, які спеціалізуються нема на товари і послуги, а саме на надання кешбек. Система таких сайтів надзвичайна проста - ви здійснюєте перехід в один з більш ніж двох тисяч магазинів, представлених в асортименті сайту (звертаємо вашу увагу, що простий перехід з пошукача або адресного рядка не спрацює), потім робите покупку і отримуєте частину своїх коштів назад.

Вигідно? Безумовно! Приємно те, що серед цих двох тисяч є безліч відомих сайтів, знайомих споживачеві, а простіше кажучи тих, яким він довірять і ставиться лояльно. А значить від використання кешбек-програми його ніщо не відштовхне.

В окрему категорію виділені магазини з підвищеним кешбек, а решта розділені за темами для зручності пошуку. Звертаємо вашу увагу, що немає необхідності витрачати накопичені гроші миттєво, їх можна і потрібно збирати, а потім витратити на бажану покупку. Користуватися чи ні таким винаходом сучасного маркетингу вирішувати вам, але як то кажуть, why not?


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі