gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибираємо кабель «вита пара»
Новини - Новини заліза
Написав Administrator   
Субота, 12 березня 2016, 10:15

Насправді швидкість з'єднання з інтернетом далеко не завжди залежить тільки від провайдера. Так, звичайно, той канал, що він нам надає - це своєрідна відправна точка, а вже зробити так, щоб він використовувався на повну потужність, повинні ми, і тільки ми. Ну або монтажники вашої локальної мережі (якщо ви не займаєтеся цим самостійно).

Ми розповімо вам про те, які бувають категорії кабелю «вита пара».

На самому початку

Спочатку з'явилася 1 категорія, і її можна і зараз знайти на старих модемних і телефонних лініях. Цікавим є той факт, що в США цей кабель скручують (це ж «кручена» пара), а в Україні цього не робили ніколи. Тому наш підвид даного кабелю отримав назву «локшина», і напевно у деяких з вас його ще можна знайти вдома. За допомогою даного кабелю можна передавати голос, а якщо потрібно передавати дані, то обов'язково доводиться користуватися модемом.

Розвиток технологій

У сучасних телефонних лініях використовується кабель 3 категорії, він 4-парний, і за його допомогою можна передавати дані, але швидкість залишає бажати кращого. За технологією 10BASE-T це до 10 Мбіт/с, а ось за технологією 100BASE-T4 - вже до 100 Мбіт. Однак відстань обмежена 100 метрами, але зате це перша категорія, яка задовольняє вимогам стандарту IEEE 802.3.

Друзі сайту: якщо ви хочете замовити контекстну рекламу, тоді источник СлонСео допоможе вам налаштувати та реалізувати рекламну кампанію.

Хочете більше швидкості? Тоді вам на допомогу прийде 5 категорія. Якщо використовувати 4 пари, то можна досягти швидкості до 1000 Мбіт/с. Цей той самий Gigabit Ethernet, який підтримують багато материнських плат, і якщо ви хочете на повну використовувати можливості цього модуля - купуйте саме цей кабель.

Сьогодні

5 категорія «крученої пари» була вдосконалена, і вийшла 5е. На даний момент це найпоширеніший тип кабелю, і в більшості комп'ютерних мереж ви знайдете саме його. Зазвичай він 4-парний, проте можна зустріти і 2-парний. Такий має меншу товщину і більш низьку ціну.

Швидше вище сильніше

Далі йдуть категорії від 6 до 8.2, і всі вони забезпечують безпрецедентно високі швидкості. Так, наприклад, кабель категорії 6 дасть вам можливість отримати швидкість до 10 Гбіт/с, а 8 до - аж до 40 Гбіт (правда, останній поки що лише в розробці). Такі швидкості, звичайно, не знадобляться в побутових умовах - в основному вони використовуються на великих підприємствах з розвиненою мережевою інфраструктурою. Ну а вам ми все ж найбільш пильно радимо придивитися до категорії 5е. Це золотий стандарт для швидкого і стабільного інтернету.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі