gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибираємо кабель «вита пара»
Новини - Новини заліза
Написав Administrator   
Субота, 12 березня 2016, 10:15

Насправді швидкість з'єднання з інтернетом далеко не завжди залежить тільки від провайдера. Так, звичайно, той канал, що він нам надає - це своєрідна відправна точка, а вже зробити так, щоб він використовувався на повну потужність, повинні ми, і тільки ми. Ну або монтажники вашої локальної мережі (якщо ви не займаєтеся цим самостійно).

Ми розповімо вам про те, які бувають категорії кабелю «вита пара».

На самому початку

Спочатку з'явилася 1 категорія, і її можна і зараз знайти на старих модемних і телефонних лініях. Цікавим є той факт, що в США цей кабель скручують (це ж «кручена» пара), а в Україні цього не робили ніколи. Тому наш підвид даного кабелю отримав назву «локшина», і напевно у деяких з вас його ще можна знайти вдома. За допомогою даного кабелю можна передавати голос, а якщо потрібно передавати дані, то обов'язково доводиться користуватися модемом.

Розвиток технологій

У сучасних телефонних лініях використовується кабель 3 категорії, він 4-парний, і за його допомогою можна передавати дані, але швидкість залишає бажати кращого. За технологією 10BASE-T це до 10 Мбіт/с, а ось за технологією 100BASE-T4 - вже до 100 Мбіт. Однак відстань обмежена 100 метрами, але зате це перша категорія, яка задовольняє вимогам стандарту IEEE 802.3.

Друзі сайту: якщо ви хочете замовити контекстну рекламу, тоді источник СлонСео допоможе вам налаштувати та реалізувати рекламну кампанію.

Хочете більше швидкості? Тоді вам на допомогу прийде 5 категорія. Якщо використовувати 4 пари, то можна досягти швидкості до 1000 Мбіт/с. Цей той самий Gigabit Ethernet, який підтримують багато материнських плат, і якщо ви хочете на повну використовувати можливості цього модуля - купуйте саме цей кабель.

Сьогодні

5 категорія «крученої пари» була вдосконалена, і вийшла 5е. На даний момент це найпоширеніший тип кабелю, і в більшості комп'ютерних мереж ви знайдете саме його. Зазвичай він 4-парний, проте можна зустріти і 2-парний. Такий має меншу товщину і більш низьку ціну.

Швидше вище сильніше

Далі йдуть категорії від 6 до 8.2, і всі вони забезпечують безпрецедентно високі швидкості. Так, наприклад, кабель категорії 6 дасть вам можливість отримати швидкість до 10 Гбіт/с, а 8 до - аж до 40 Гбіт (правда, останній поки що лише в розробці). Такі швидкості, звичайно, не знадобляться в побутових умовах - в основному вони використовуються на великих підприємствах з розвиненою мережевою інфраструктурою. Ну а вам ми все ж найбільш пильно радимо придивитися до категорії 5е. Це золотий стандарт для швидкого і стабільного інтернету.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319
  Нокія N8 не виходить вшити українську мову в телефон
  який код видалення всіх контактів на nokia 6303?
  Допоможіть будь ласка це автор попереднього питання нокіа 113 ось імей телефона кому не важко розблокуйте телефон скиньте код розблокування імей 355198/05/315580/3

  Останні коментарі