gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибираємо хостинг для пошти
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 28 травня 2017, 09:30

На сьогоднішній день, часи тотального дефіциту вже здаються чимось чи не казковим або сюжетом для постапокаліптичної художньої постановки. Але і надлишок пропозиції також згубний для людського мозку, як і встановлення тотального браку товарів і послуг на ринку.

Тенденція

Без всякого сумніву, така сфера послуг як професійний почтовый хостинг, який поставляється зазвичай більш-менш великим комерційним структурам, сьогодні освоюється чи не всіма компаніями, які хоч якось пов'язані з Інтернет-технологіями.

Найпоширеніші категорії компаній, які пропонують послуги поставки хостингу для корпоративної пошти численними бізнес-структурам:

Фірми різного рівня, які основним своїм профілем бачать надання хостингу для сайтів своїх клієнтів. Як правило, хостинг пошти пропонується ними в якості додаткового бонусу для клієнтів, які, як відомо, добре реагують на будь-які безкоштовні пропозиції. Проте, варто обмовитися, що хостинг для пошти від подібної компанії принесе більше шкоди, ніж користі. Оскільки часто в таких компаніях немає жодного кваліфікованого фахівця, який би міг швидко і успішно вирішити навіть рядову проблему з хостингом;

Компанії-посередники, які часто відкриваються лише на кілька місяців, щоб перепродати послуги справжнього постачальника не дуже розбірливим клієнтам. Такі організації часто не мають скільки-небудь ясних цілей і завдань щодо своєї постійної роботи. Їх головна мета - отримання швидкого виручки. Щоб не сталося стати клієнтом такого одноденного сервісу, завжди слід вимагати у компанії, яка пропонує хостинг пошти, спеціальну ліцензію, яка видається відповідними наглядовими органами в Росії;

Інтернет-провайдери, все частіше серед них також виявляються компанії, які рвуться запропонувати своїм численним клієнтам «в навантаження» послуги електронної пошти для домену. Природно, що від такої привабливої ​​пропозиції складно відмовитися. Однак саме цей крок зазвичай веде не надто досвідчених клієнтів на криву доріжку обтяжливого взаємодії з некваліфікованої технічною підтримкою Інтернет-провайдера. Як правило, під час налаштування пошти частина роботи все-таки виконується на території замовника місцевими фахівцями, які консультуються з представниками постачальника хостингу.

Таким чином, вся ситуація з професійним хостингом пошти зайвий раз підтверджує тезу про те, що кожному фахівцю слід доручати займатися своєю справою.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   
  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі