gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Статті Переклади Вибір навігатора для Андроїд-пристроїв
Вибір навігатора для Андроїд-пристроїв
Статті - Переклади
Написав Administrator   
Неділя, 21 грудня 2014, 19:44

Вибір навігатора для Андроїд-пристроїв

Практично в кожному смартфоні сучасного зразка можна зустріти модуль GPS, що дозволяє використовувати гаджет в якості навігатора. Однак стандартні програми не завжди зручні в застосуванні. У даному огляді ми розглянемо претендентів на звання «кращий навігатор для Андроїд - пристроїв».

Критерії вибору

Головними завданнями програми-навігатора є:

 • позиціонування місця розташування користувача на схематичній карті,
 • обчислення найкоротшого маршруту між двома точками прямування (іноді з урахуванням автомобільних пробок),
 • інформування користувача про розташовуваних поблизу об'єктах.

Щоб вибрати досить зручну і практичну в інформаційному плані програму, досить оцінити наскільки добре вона справляється з перерахованими завданнями.

Позиціонування

Для визначення місцезнаходження використовується не тільки технологія GPS, але і її різновид A-GPS, що дозволяє швидко провести позиціонування за допомогою базових станцій стільникового зв'язку. Також за допомогою каналів GSM навігатор може передати на сервер розробників різну службову інформацію, наприклад про швидкість пересування.

Обчислення маршруту

Це основне завдання, що визначає який навігатор кращий для Андроїд і не тільки. Для його вирішення необхідна точна і актуальна цифрова карта місцевості і міських вулиць, а також уміння програми реагувати на ситуацію на дорогах (аварії, пробки, дорожні роботи і т.п.). Дуже добре, якщо алгоритм обчислення маршруту буде функціонально розділений для потреб користувачів-автомобілістів і пішоходів.

Додаткова інформація

Крім міських адрес, інформації про дорожні розв'язки та основних муніципальних об'єктів, докладна карта навігатора дозволяє користувачеві знаходити маршрут до найближчого банкомату або кафе. Використовуючи спеціальні інформаційні фільтри можна групувати об'єкти однієї категорії (держустанови, магазини і т.п.).

Приклади програм-навігаторів

Програмне забезпечення, призначене для пошуку оптимального маршруту, активно розвивається. Зараз можна знайти безліч цікавих рішень, що відрізняються тими чи іншими перевагами.

Навітел Навігатор

навітел

Російська розробка, протягом довгого часу домінуюча на ринку. Якби не його досить висока ціна, можна було б стверджувати, що це кращий безкоштовний навігатор для Андроїд для користувачів з Росії та країн СНД. Докладні, інформативні карти для більшості великих міст вигідно відрізняють Навітел Навігатор від зарубіжних аналогів.

Список функції визначення маршруту включають в себе:

 • Зручний пошук об'єкта за його адресним даними;
 • Організація складного маршруту, що складається з декількох проміжних точок;
 • Можливість підключення зовнішніх служб, що визначають стан дорожнього руху (у тому числі Яндекс.Пробки);

Висока інформативність цифрової карти була досягнута за рахунок таких функцій, як підтримка тривимірного відображення будівель, відображення на карті постів стеження за швидкістю пересування і радарів, можливість зміни візуального відображення карти (скіна).

Користуватися програмою досить комфортно. Елементи інтерфейсу можна налаштувати відповідно до своїх вимог. Це кращий навігатор для Андроїд смартфонів з невеликим екраном.

Оцінка:

 • Функції навігатора: 9/10
 • Інформативність: 8/10
 • Зручність: 7/10

Яндекс Навігатор

яндекс навігатор

Однією з найвідоміших розробок Яндекса є саме Яндекс Навігатор. Додаток тісно взаємопов'язано з іншими продуктами компанії, включаючи фотографії та панорами місцевості, створені іншими користувачами.

Карта для навігатора постійно оновлюється і завантажується на смартфон частинами, у міру потреби. З метою економії можна скачати всю карту, таким чином, не використовуючи інтернет-трафік. Окремо слід згадати докладну карту, що складається з супутникових знімків.

За допомогою даного навігатора користувач отримає вичерпну інформацію про об'єкти, що оточують місце його перебування. Описи та фотографії будівель і визначних пам'яток викладаються в загальний доступ іншими користувачами, так само як і інформація про рух на дорогах.

Інтерфейс програми не перевантажений зайвою інформацією, щоб не заважати стежити за маршрутом. Додатковими перевагами є система голосових підказок і настроюваний вид карти.

Оцінка:

 • Функції навігатора: 8/10
 • Інформативність: 9/10
 • Зручність: 9/10

СітіГід

сітігід

Ще одна російська розробка, яка здобула популярність у безлічі шанувальників. Відмінно підійде недосвідченим користувачам, запитуючим, який навігатор кращий для Андроїд і який оснащений картами практично всіх великих міст ближнього зарубіжжя. Особливість вбудованих карт - функції редагування, здатні вносити коригування порядку руху.

Щоб знайти об'єкт певної групи (банк, автозаправку і т.п.) Можна скористатися фільтрами відображення. Список об'єктів також піддається редагуванню, зокрема, в нього можна вносити тимчасові об'єкти, які будуть цікаві іншим користувачам системи (аварії, пости ДАІ і т.п.).

Про високий рівень функціональності програми говорить той факт, що її комерційна версія активно використовується компаніями - автоперевізниками. До того ж, АвтоВАЗ встановлює СітіГІД на свої вбудовані навігатори.

Оцінка:

 • Функції навігатора 9/10
 • інформативність 7/10
 • зручність 8/10

Висновок

Якщо ви шукаєте кращий навігатор для Андроїда, краще випробувати декілька варіантів ПЗ, оцінюючи їх зручність і функціональність на практиці. Удачі на дорогах.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі