gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Статті Переклади Вибір кращого відеоредактора. Розбір програм. Оцінки. Висновок.

Вибір кращого відеоредактора. Розбір програм. Оцінки. Висновок.

Статті - Переклади
Написав Administrator   
Неділя, 21 грудня 2014, 12:15

Створення відеороликів - вельми популярне заняття серед користувачів ПК. Існує кілька програмних пакетів, призначених для монтажу відеофайлів, накладення всіляких ефектів і т.п. Вкрай важливо з самого початку вибрати кращий відеоредактор, що володіє достатньою функціональністю і зручним інтерфейсом, тому що згодом переучуватися під іншу програму складно. Отже, почнемо.

Критерії вибору відеоредактора

У даному огляді ми оцінимо за кількома найбільш важливим критеріями роботу популярних програмних пакетів для обробки відео. Кожному відеоредактору будуть виставлені бали. Слід зазначити, що оцінювання проводитиметься з точки зору новачка, який тільки почав освоювати багатий світ відеографіки і монтажу.

1. Зручність для користувача інтерфейсу

Дана характеристика відіграє важливу роль на початкових етапах знайомства з програмою. Якщо робота з функціями програми інтуїтивно зрозуміла і не вимагає постійного звернення за допомогою в довідник, користувач дуже швидко освоїться і зможе втілити свої творчі задумки вже на перших етапах роботи з програмою.

2. Функціональна складова

Крім базових функцій обробки відео (розкадровка, монтаж, одночасна робота з декількома відео або аудіодоріжками), сучасний відеоредактор повинен підтримувати нові формати відеофайлів, включаючи FullHD контент, вміти конвертувати відеоряд з будь-якого джерела. Додатковим плюсом є наявність унікальних, характерних тільки для даного ПЗ функцій.

3. Системні вимоги

Визначаючи кращий відеоредактор, не можна не торкнутися такої характеристики, як продуктивність програми на середньостатистичному комп'ютерному "залізі". Також ця характеристика відіграє важливу роль у тих випадках, коли користувач бажає займатися монтажем на ноутбуці, потужність якого, як правило, не надто висока.

В даний критерій також можна віднести підтримку відеоредактором сучасних технологій обчислень на відеокартах (CUDA, OpenCL).

4. Вартість ліцензії

Програмний пакет для відеомонтажу може коштувати досить багато. Однак існують безкоштовні аналоги, що поширюються по вільній ліцензії. Більшість розробників платного ПО пропонують перед покупкою ознайомиться з демонстраційною версією програми. Якщо робота з відео є простим хобі, не приносить будь-якого доходу, вартість програми може зіграти визначальну роль при виборі відеоредактора.

Тепер перейдемо безпосередньо до огляду та оцінки програм, які є лідерами у сфері відеомонтажу.

Adobe Premiere Pro

Один з найбільш масових пакетів відеонагляду, з окремими версіями для Windows і Mac-платформу. Найширший набір функцій дозволяє визначити дане ПО до категорії професійних програм. Підтримується інтеграція з іншими продуктами компанії Adobe.

Однак дану програму не можна однозначно рекомендувати новачкам. Так званий «поріг входження» досить високий і вимагатиме від користувача певних зусиль при освоєнні його можливостей. Що стосується того, який відеоредактор кращий для професійного використання, то Premiere Pro вважається одним з найкращих варіантів.

Системні вимоги не дуже високі, з Premiere Pro комфортно працювати навіть на не новому ноутбуці. З сайту розробника доступне завантаження безкоштовної пробної версії.

Вартість $ 799;

Інтерфейс 3/5 (балів)

Функціональність 5/5;

Продуктивність 4/5.

Pinnacle Studio

Один з кращих прикладів відеоредактора для аматорського монтажу. В першу чергу це виражається в інтерфейсі - в Pinnacle Studio немає нічого зайвого, користувач відразу може приступити до взаємодії з програмою на інтуїтивно зрозумілому рівні.

Базовий функціонал досить розвинений, до того ж він може бути розширений за допомогою плагінів і зовнішніх фільтрів. Особлива «фішка» програми - автоматична генерація відеоряду з користувацького контенту.

Серед недоліків програми варто виділити нестабільну роботу найновіших версій і неповну підтримку поширених стандартів відеофайлів. Наприклад, записаний в Pinnacle DVD може не запуститися на побутовому плеєрі.

Вартість $ 49-129 (залежно від версії);

Інтерфейс 5/5;

Функціональність 3/5;

Продуктивність 4/5.

Vegas Movie Studio

Дана програма є аматорською версією професійного пакета Sony Vegas. Незважаючи на спрощену функціональність, Movie Studio зберегла зручність для користувача інтерфейсу старшої версії і загальний підхід до створення власних відеопроектів.

Відповідаючи на питання, який відеоредактор кращий, слід відзначити той факт, що дана програма не настільки поширена в порівнянні з продукцією Adobe або Corel, тому знайти необхідну довідкову інформацію або приклади використання тієї чи іншої функції досить складно.

Власників слабких ПК обрадує, що даний програмний пакет здатний повністю розкрити свої можливості навіть на комп'ютерах минулого покоління.

Вартість $ 78;

Інтерфейс 5/5;

Функціональність 3/5;

Продуктивність 4/5.

Windows Movie Maker

Роблячи огляд аматорських відеоредакторів, не можна не згадати те, що входить в комплект програм Windows, утиліту Movie Maker. Освоїти даний редактор зможе навіть дитина - вона дійсно проста і доступ до функцій інтуїтивно зрозумілий.

На жаль, функціонал даного відеоредактора не відрізняється особливим достатком. Головне обмеження - робота з малою кількістю форматів файлів. До того ж Movie Maker поводиться вкрай нестабільно при здійсненні трудомістких операцій.

Безкоштовність програми і її наявність на кожному комп'ютері з Windows дозволяє рекомендувати її для початкового вивчення можливостей відеомонтажу.

Вартість $ 0;

Інтерфейс 5/5;

Функціональність 1,5/5;

Продуктивність 3/5.

Висновок

Ми перерахували лише найбільш відомі програмні пакети для роботи з відеофайлами. Після набрання певного досвіду кожен користувач зможе сформулювати власні переваги в даній області і вибрати кращий відеоредактор, виходячи з кола вирішуваних завдань. Вибирайте з розумом. Удачі в ваших починаннях.

А в кінці трохи промотивуємо вас за допомогою відео, що демонструє, який шедевр можна створити за допомогою відеоредактора, прямих рук і світлої голови. Приємного перегляду.

Якщо ви вже користуйтеся і користувалися колись яким-небудь відеоредактором, ви можете поділитися думкою щодо його роботи в коментарях. Таким чином ви надасте неоціненну підтримку новачкам, які кидаються у пошуках правильного рішення.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі