gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Вибір бездротових навушників
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Вівторок, 16 серпня 2016, 20:13

У статті розповідається про бездротові навушники з радіосигналом, ІЧ-портом, Bluetooth.

Бездротове обладнання має незаперечну перевагу - високу мобільність. Маючи бездротові навушники, можна вільно пересуватися в просторі, не боячись пошкодити комунікаційний шнур. Як вибрати подібний пристрій з високим функціоналом?

Бездротові навушники розрізняються за типом передачі сигналу, якості звуку і набору функцій.

Навушники з радіосигналом

Бездротові пристрої, що працюють на радіосигналі, є самими бюджетними. У цих моделях якість звучання прямо пропорційна ціні обладнання. У найдешевших моделях досить сильно чути різні перешкоди. Дорожчі мають більш якісне звучання, але все-таки недостатньо хороше.

Плюсом таких моделей є відносна свобода пересування. Сигнал відмінно передається в іншу кімнату, тому, ви можете відходити від бази в будь-яке місце в межах приміщення. При виборі пристроїв з радіомодулем рекомендується брати моделі з живленням від мережі. Є бази, що працюють на батарейках, але, ресурс витрачається дуже швидко і міняти їх потрібно буде досить часто.

Навушники з ІЧ-портом

Якщо вам необхідний якісний звук в навушниках, пристрої з ІЧ-портом відмінно вам підійдуть. Інфрачервоний модуль може передавати велику кількість даних з високою швидкістю. За рахунок цього забезпечується висока якість звуку в навушниках.

Крім наявності системи об'ємного звучання, у багатьох моделях є вбудовані підсилювачі. Це надає басам інтенсивність і глибину.

Відповідно, ціна таких пристроїв значно вище, ніж у більш простих моделей. Закономірно, що асортиментний ряд таких навушників набагато менший, ніж дешевих аналогів.

Ще одним мінусом є невеликий радіус дії сигналу. При прослуховуванні музики база і пристрій повинні бути в межах видимості. Однак, в межах кімнати, проблем зі звуком в таких пристроях не буде.

Навушники з Bluetooth

Бездротові моделі навушників, які здійснюють передачу даних за допомогою Bluetooth, є більш оптимальними пристроями. Вони можуть комутуватися з різними приладами, що мають підтримку Bluetooth. Крім плеєра і комп'ютера, їх можна використовувати з гаджетами типу ноутбука, планшета і т.д.

Модельний ряд таких пристроїв відрізняється різноманіттям. Існують бюджетні наушники беспроводные bluetooth, які мають мінімальний функціонал і більш дорогі, що відрізняються високою якістю звучання і набором різноманітних функцій. Всі ці переваги при виборі бездротових навушників схиляють на користь моделей з Bluetooth.

До їх мінусів можна віднести досить невеликий радіус дії. В межах відкритого простору ця величина становитиме приблизно десять метрів. Але, в межах квартири, відстань буде набагато менше, так як різні перешкоди, наприклад, стіни, не пропускають сигнал.

Як і в попередніх моделях навушників, якість звуку визначається ціною пристрою. У дешевших приладах вона менш висока, але звук при цьому досить сильний. Дорожчі моделі мають системи об'ємного звучання і підсилювачі звуку.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі