gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Варикап і спосіб його виготовлення

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 26 липня 2017, 13:31

Винахід відноситься до області мікроелектроніки і мікросистемні техніки і являє собою конденсатор з ємністю, керованої напругою, тобто варикап. Варикап є гетероструктуру «метал-пористий кремній», де пори пористого кремнію заповнені металом за допомогою електрохімічного осадження. Варикап може застосовуватися в інтегральних пристроях електронної апаратури для перебудови частоти і частотної модуляції, а також в пристроях, що вимагають застосування конденсаторів підвищеної ємності в інтегральному виконанні. Винахід забезпечує збільшення питомої ємності і коефіцієнта перекриття по ємності варикапа.

Винахід відноситься до області мікроелектроніки і мікросистемні техніки і являє собою конденсатор з ємністю, керованої напругою, тобто варікап. Варикап може застосовуватися в інтегральних пристроях електронної апаратури для перебудови частоти і частотної модуляції, а також в пристроях, що вимагають застосування конденсаторів підвищеної ємності в інтегральному виконанні.

До речі, на сайті http://pin-g.com.ua/katalog/diody ви можете придбати вітчизняні діоди та варикапи за вигідними цінами.

Високе значення питомої ємності варикапа досягається за рахунок збільшення площі обкладок при використанні пористого кремнію. Спосіб виготовлення варикапа передбачає можливість його виготовлення на одному кристалі з інтегральною схемою або кремнієвим мікромеханічним перетворювачем.

Відомий спосіб виготовлення варикапа на основі діода Шотткі, що включає створення епітаксіальним нарощуванням напівпровідникової області, іонне легування напівпровідникової області і створення металевого електрода.

Недоліком способу є складність виготовлення приладу, що пов'язано з необхідністю застосування процесів епітаксіального нарощування, іонного легування, термічного відпалу. Необхідність застосування відпалу для відновлення порушеної кристалічної структури напівпровідника і активації домішки ускладнює процес вбудовування запропонованого способу в технологічний ланцюжок виготовлення варикапа в складі мікроелектромеханічних систем.

Відомий спосіб отримання напівпровідникових приладів зі змінною ємністю, що включає освіту p-n-переходу пластичною деформацією напівпровідникової пластини і приєднання висновків, прийнятий за прототип. Пластину деформують вигином навколо напрямку <110> до отримання V-подібної форми з кутом при вершині 90-140 ° зосередженим навантаженням при температурі 800-870 ° С. Електричні контакти приєднують до деформованому матеріалу термокомпрессіі з утворенням кульки або точкового зварювання, як холодного матеріалу застосовують золото з відповідними присадками.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі