gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Установка кондиціонера
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Середа, 05 квітня 2017, 23:29

Кожна сучасна людина прагне до забезпечення максимально комфортних побутових умов для себе і близьких, а тому великою популярністю сьогодні користується монтаж систем кондиціонування для житлових приміщень. Установка кондиціонера - досить складна і вкрай відповідальне завдання, яка може істотно вплинути на працездатність і довговічність купленого вами обладнання. У даній статті ми розповімо вам, як встановити кондиціонер і на що звернути особливу увагу при монтажі систем кліматичного контролю.

Особливості конструкції

Сучасна спліт-система зазвичай складається з декількох функціональних блоків - зовнішнього і внутрішнього. При цьому внутрішніх конструкцій кондиціонування може бути кілька, що дозволяє забезпечити максимально комфортний мікроклімат в житлових приміщеннях великої площі, а також офісних будівлях.

Рішення поставити кондиціонер - досить відповідальний крок, який вимагає певних фінансових вкладень, а кваліфікований монтаж обладнання коштує не менше ⅓ його загальної вартості. Далеко не кожен із споживачів готовий на подібні вкладення, а тому все більшою популярністю користується питання, як самому встановити кондиціонер.

Кліматичне обладнання складається з найважливіших елементів конструкції, кожен з яких відповідає за власні функції:

Розташована всередині приміщення блокова система виконує роль випарника і відповідає безпосередньо за створення максимально комфортного мікроклімату.

Зовнішній блок - виконує роль конденсаторного пристрою і виводить накопичилася в системі вологу за межі вашого будинку.

Важливо! Що складається з функціональних блоків конструкція з'єднана в єдину систему кондиціонування за допомогою труб і проводів, які забезпечують електропостачання приладу і відведення зайвих скупчень вологи. Входить до складу приладу дренажна трубка підключається до зовнішнього блоку кондиціонера і виводиться до каналізації.

З чого почати?

Перш ніж встановити кондиціонер в житловому приміщенні, слід приділити увагу основним правилам і особливостям монтажу кліматичного обладнання:

Визначтеся, де буде розташовуватися конденсаторний блок вашого кліматичного обладнання щодо сторони світу. Подбайте, щоб на цій ділянці будівлі було максимально якісне пересихання приладу з усіх боків.

Уточніть матеріал, з якого складаються стіни житлового будинку, і відповідно до отриманих даних продумайте максимально безпечну і надійну систему кріплення.

Виберіть кондиціонер для свого будинку, який буде володіти оптимальним рівнем потужності. Даний показник розраховується з урахуванням розташування квартири відносно сторін світу, кількості постійно проживають в приміщенні людей, площі приміщення, а також наявності додаткових систем вентиляції.

Важливо! Не забудьте подбати про надійний захист зовнішнього блоку кондиціонера від негативного впливу таких природних факторів, як сніг, дощ, обмерзання і т. Д. Також необхідно забезпечити вільний доступ до блоків системи, що знадобиться при технічному обслуговуванні і профілактиці вашого приладу.

Як встановити кондиціонер?

Процедура монтажу систем кондиціонування умовно може бути підрозділена на кілька основних етапів, кожен з яких вирішує власне завдання: Прокладка електропроводки.

 

  • Монтаж зовнішнього блоку.
  • Проведення сполучних комунікацій.
  • Установка внутрішніх блоків.
  • Перевірка працездатності кліматичного обладнання.

 

Важливо! Після завершення повного комплексу монтажних робіт обов'язково підключіть кондиціонер до електромережі і виконайте пробне включення приладу. Система повинна пропрацювати в режимі оптимального навантаження протягом деякого часу.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Неділя, 09 квітня 2017, 20:16
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі