gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!

Універсальний пульт чи мобільний пристрій?

Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Субота, 06 травня 2017, 18:10

Порівняно недавно, все універсальні пульти управління для апаратури і інженерних систем, як переносні, так і вбудовуються в стіну, були саме пультами, більше не для чого які не призначені. З появою смартфонів, ситуація почала стрімко змінюватися, особливо в домашньому сегменті.

Сенсорні екрани стали масовим продуктом, вартість володіння системою управління знизилася в рази. Здавалося, спеціалізовані пристрої остаточно втратили свої позиції в даному сегменті ринку.

Однак, через деякий час, і більш тісного знайомства зі смартфонами і планшетами в якості програмованих пультів управління, користувачі відзначили як позитивні, так і негативні моменти в цій ситуації. Позитивні аспекти зрозумілі й очевидні - мобільність, прекрасні екрани, низька вартість, багатофункціональність (пульт DVB-T2 Universal Control - всього лише одна з програмованих додатків). Негативні моменти не відразу кидаються в очі і не ясні покупцеві до тих пір, поки він не почне використовувати смартфони та планшети за прямим призначенням.

У даній статті ми коротко пояснимо переваги спеціалізованих пультів управління над мобільними пристроями.

Всі мобільні пристрої, для використання в якості програмованого пульта управління, вимагають підключення до існуючої бездротової мережі Wi-Fi. Для надійної роботи, бездротова мережа повинна бути високої якості, і по можливості, повинна бути виділеною, тобто призначеної саме для пристроїв управління, а не для, наприклад, загальної мережі, із закачуванням і розподіл відеофайлів по дому.

Мережа такого класу будується не на дешевому роутері з чотирма портами Ethernet, а вимагає окремого модему, точок доступу, активного комутатора для розподілу мереж за рівнями, управління трафіком, правами і пріоритетом, створення безшовної конфігурації незалежно від площі покриття. Мережа високого класу вкрай рідко зустрічається в домашньому сегменті - задоволення це недешеве, і вимагає кваліфікованих умів і рук.

Зі звичайною бездротовою мережею, і так перезавантажених сучасними мобільними пристроями, з безліччю мереж в сусідніх квартирах або будинках, пульт управління на базі смартфона або планшета може працювати ненадійно - це факт, і багато разів підтверджений. Спеціалізований бездротовий пульт управління (http://pulti.ua/Rainford-/-Vestel/TV/LCD/LED/Pult-dlja-RAINFORD-VESTEL-RM-175CH-universalnii-HUAYU-3-koda.html) не використовує Wi-Fi взагалі, тільки інші протоколи, надійні і швидкісні, саме для передачі даних управління і статусу. Не кажучи вже про стаціонарних настінних або вбудованих панелях, які підключаються кабелем - ці пристрої не мають собі рівних по надійності. Немає нічого більш надійного, ніж кабельне з'єднання.

У корпоративних мережах, де найбільше цінують стабільність і надійність, все основні пристрої управління підключаються до дротової локальної мережі.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі