TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
У чому суть сурогатного материнства
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
Неділя, 17 березня 2019, 13:55

Праця жінки в Україні оцінюється нижче, ніж праця чоловіка, що не дуже справедливо. Ми відчуваємо гордість за те, що маємо можливість українським жінкам надати роботу, яка несе життя і добро в світ. Жінкам пропонується стати сурогатною матір'ю або донором яйцеклітини. Це важливий, значимий вчинок, який досить високо оплачується. Дана робота вважається безцінною, вона несе сенс і дарує зневіреним людям радість і надію стати батьками.

Сучасне суррогатное материнство, кому доступне?

Для сурогатного материнства підходять жінки у віці від 19 до 44 років і від 18 до 29 років для того, щоб бути донором яйцеклітин. Жінка повинна мати абсолютне здоров'я, не мати шкідливих звичок, у неї повинна вже бути здорова дитина, яка народилася природним шляхом. Важливим для донорів яйцеклітин є наявність приємного, середньостатистичного типу зовнішності. До зовнішніх даних сурогатної матері не пред'являється особливих вимог. Щоб забезпечити легкість, безпеку сурогатної вагітності, потрібно дотримуватися певної ваги. У зв'язку з цим гарантується здобуття повноцінного медобстеження, проведеного безкоштовно. Гарантується компенсація на проїзд в межах України.

Дані процедури цілком законні, відомості про це надаються. Так само дається інформація з приводу безпеки сурогатного материнства, можливості, варіанти щодо збереження конфіденційності. Непорозуміння з приводу сурогатного материнства і донорства яйцеклітин, на жаль, в Україні зустрічається і в наші дні. У багатьох же цивілізованих країнах вважається шляхетним вчинком і порівнюється до донорства крові.

Головним страхом жінок, які хочуть стати сурогатними матерями, є те, як на це відреагують сусіди і знайомі. Ми підберемо варіант, який сприяє наявності цілковитої конфіденційності і ніхто не зможе дізнатися про ваше сурогатне материнство. Ми пропонуємо партнерство з клініками по репродуктивній медицині, які працюють на ринку Європи за міжнародними стандартами якості. Донорство яйцеклеток і сурогатне материнство для українок є безпечними, раціональними способами забезпечення себе і своєї сім'ї з матеріальної точки зору. Більш детально з інформацією можна ознайомитися на нашому сайті https://surogatnoematerinstvo.com.ua, або зателефонувати за телефонами - +38 097 139 84 86, +38 095 423 16 69.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

Останнє оновлення на Четвер, 21 березня 2019, 20:51
 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі