gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Три тенденції VoIP технологій
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 23 грудня 2016, 18:47

Ті компанії, які вже включили в стратегію розвитку бізнесу впровадження IP телефонії, обов'язково повинні порадувати прогнози ринку VoIP послуг. Якщо ви не в їх числі - велика ймовірність того, що вас обійдуть конкуренти!

Згідно з прогнозами компанії ResearchandMarkets, можливості для розширення і нові технології, які принесуть із собою протоколи VoIP, дозволять створити найбільш життєздатну стратегію розвитку компанії.

Пропонуємо поглянути на три орієнтири, які будуть визначати розвиток бізнес-комунікацій в доступному для огляду майбутньому:

Для тих, хто вже перейшов на SIP телефонну систему - будьте впевнені, що прийняли правильне рішення. Вищезгадане дослідження підтверджує, що протокол VoIP став основною сполучною ланкою між офісами бізнес-клієнтів та мережами провайдерів. Більш того, SIP транк був названий ключовим компонентом у створенні набирає велику популярність конвергентної системи зв'язку, суть якої полягає в об'єднанні локальних і хмарних додатків і сервісів для уніфікованих комунікацій (КК).

Що ж є причиною популярності подібних інтернет-комунікацій? Перш за все, функції КК, які надають IP системи, сприяють збільшенню ефективності роботи. По-друге, це економія коштів. Наприклад, SIP транк, який використовується в системах VoIP, допомагає компаніям уникнути рахунків за невикористовувані лінії, як це зазвичай буває з підключеннями PRI.

З ростом числа компаній, які переходять з застарілих АТС на сучасні системи IP-телефонії, SIP транки уможливлюють об'єднання корпоративної інфраструктури. При наявності серйозного фундаменту у вигляді передачі голосу, відео та іншої інформації з власної корпоративної мережі, ці технології дозволяють підключити до мережі абонента з будь-якої точки земної кулі. Також це уможливлює спільну роботу функцій КК (миттєвий чат або інформація про присутність) між різними провайдерами.

Компанії, яких до цих пір не можуть зважитися перейти на IP телефонію, в загальному, помиляються на рахунок надійності VoIP. Особливо вони побоюються збоїв в роботі телефонної мережі при відключеннях електрики. Однак системи VOIPSCAN All for call - звонки по всему миру створені з урахуванням можливих неполадок і пропонують відразу кілька варіантів забезпечення безперебійної роботи, наприклад, переадресація на інший телефон, в тому числі і мобільний.

Застарілі платформи, яким необхідний медіа-шлюз для підключення до сервісів IP телефонії, все ще є основним полем діяльності VoIP інтеграторів. SIP транк - це віртуальне (а не фізичне) підключення для передачі голосу і даних, яке не вимагає комутуючого устаткування, а значить - можливо легко і швидко змінити розміри мережі, додати або прибрати лінії і т.п. Більш того, таким підключень не потрібно постійне обслуговування обладнання. SIP транк захищає бізнес в позаштатних або надзвичайних ситуаціях. Наприклад, технологія дозволяє виконати автоматичну переадресацію за визначеними номерами або в інше фізичне розташування.

Трансформація засобів комунікації відбувається від простих АТС з комутацією каналів до IP телефонії із застосуванням SIP транков. Ринку цих послуг пророкують постійне зростання аж до 2020 року. По крайней мере, до тих пір, поки більш сучасний стандарт не стане логічним вибором компаній, що прагнуть збільшити свою продуктивність і модернізувати засоби для спільної роботи.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити

  Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

  Запитайте у експертів! (безкоштовно)

  

  Підпишіться!

  Нас читають вже:

  Введіть свою електронну адресу:

  Facebook

  Питання від відвідувачів

  Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
  Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
  ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
  як зламати гру на нокія
  підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
  відновити телефони в леново а6010 про
  у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
  яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
  чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
  Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
  як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
  Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
  як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
  Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
  як розблокувати fly Q200
  чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
  Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
  як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
  Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
  Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

  Останні новини

  Останні коментарі