gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Товщиномір: особливості використання
Новини - Новини іншої техніки
Написав tanyetko94   
Четвер, 19 листопада 2020, 20:09

Товщиномір - прилад, який використовується для вимірювання товщини автомобільної фарби, для визначення розташування фарби та шпаклівки. Виявивши ці місця, можна зробити висновки про можливу причетність автомобіля до аварії. Це привід для торгу або для відмови від покупки цієї машини. Звичайно, ви можете продовжувати постукувати по корпусу, щоб знайти замазку, або ви можете придбати вимірювач товщини фарби й переконатися в його результатах.

 

 

Для товщиномірів зазвичай використовується 1 мікрометр (мікрометр) на одиницю, 1000 мікрон = 1 міліметр. В першу чергу для вимірювання слід використовувати товщиноміри на даху і стійках. Зазвичай ці частини кузова не перефарбовують (якщо машину не можна «перевернути»), але в разі сумнівів необхідно провести контрольні заміри в моторному відсіку. Можна розфарбувати 100% там, де нікого немає поруч з тарілкою з винним номером, тому що якщо малювати в цьому місці, поліціянт може запідозрити це, тоді можна використовувати отримане значення як орієнтир. Якщо вас цікавить аренда толщиномера в Киеве, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Після цього слід використовувати товщиномір для вимірювання кожної частини тіла. Вимірювання повинно бути на відстані 15-25 см від попереднього. У разі сумнівів збільште частоту вимірювання. Якщо на двері автомобіля є декоративні смуги, їх слід виміряти вище і нижче декоративних смуг, тому що вони часто наносяться на декоративні смуги.

Крім того, якщо значення будь-якого елемента відрізняється, і очевидно, що елемент був пофарбований, то потрібно ретельно виміряти фарбу на елементі, щоб визначити наявність шпаклівки, і товщиномір покаже більш високе значення в місці його розташування. Значення більше, стандарт 1500-3000 мкм (2-3 мм).

Зазвичай товщина заводського покриття 90-120. Звичайно, слід зазначити, що деталі зі складними вигинами можуть відображати 130 і 150 мікрон, тому що в них можуть накопичуватися чорнило, але це не завжди так.

Для вимірювання товщини лакофарбового шару або визначення шпаклівки на кузові автомобіля, всіх металевих і алюмінієвих поверхнях використовується спеціальний прилад - товщиномір.

Товщиноміри теж можна порівняти зі сканерами. Він використовується для контролю фарби та шару фарби на кузові автомобіля. Зазвичай в деяких випадках при покупці автомобіля в професійному салоні ви отримуєте неякісну продукцію. Наприклад, були перефарбовані деякі частини автомобіля, і продавець не завжди вказує на цей факт, щоб не упустити момент отримати від покупця якомога більше грошей. Факти довели, що з'ясувати, чи потрапила машина в аварію, відремонтована і перефарбована, шпаклювати, дуже реально. Якщо ви використовуєте товщиномір, все це легко знайти.

З пристроєм просто працювати, легко використовувати та використовувати безпосередньо там, де ви купуєте або купуєте автомобіль. Наприклад, на авторинку, салоні або майстерні ви можете перевірити минуле улюбленої машини.

Ви також можете використовувати цей пристрій для перевірки справжності слів продавця. Якщо у вас є заводські параметри автомобіля, ви також можете використовувати товщиномір, щоб перевірити ще раз його. Вам не потрібні спеціальні навички та знання експертів, і вам не потрібно бути експертом у фарбуванні автомобілів. До того ж багато гаражі оснащені таким обладнанням, яке дозволяє перефарбувати будь кузов. Навіть якщо поглянути на фахівця, не завжди можна бути впевненим, що це заводський розпис або вишукана майстерність майстра-живописця.

Робота товщиноміра дуже проста. Необхідно використовувати сканер, щоб притулити його до фарби автомобіля, натиснути кнопку вимірювання (або курок) і визначити справжню товщину покриття. Цифровий дисплей негайно покаже результати ваших вимірів. Контролюйте товщину фарби на поверхні автомобіля на основі порівняння двох показань: контрольного значення і показання приладу на виміряної площі. Попередньо вибрана заводська область покриття машини може використовуватися в якості довідкової. Також контрольний індикатор можна взяти з іншої машини, але він завжди має заводське покриття.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі