gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
Технологія ASUS EyeCare
Новини - Новини програмного забезпечення
Написав Administrator   
Субота, 30 липня 2016, 18:11

Технологія ASUS EyeCare, застосовувана в нових моделях моніторів ASUS грунтується на на двох основних моментах, які допомагають запобігти комп'ютерному зоровому синдрому (CVS) - Flicker-Free і Low Blue Light. Ці два методи доповнюють один одного і це, можливо, найкраща стратегія в справі скорочення симптомів CVS. Наша залежність від смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК, у всіх аспектах повсякденного життя, стає дедалі більше і змушує нас проводити перед дисплеями для все більше часу. Збільшується час використання дисплеїв, робить питання зорового зручності і здоров'я важливою проблемою, а користувачі прагнуть уникнути будь-яких можливих дискомфортів або проблем зі здоров'ям.

У той час, як на здоров'я очей і комфорт при використанні дисплея може вплинути безліч чинників, деякі з них, вимагають оптимального налаштування і зворотного зв'язку з користувачем. До них можна віднести рівень яскравості і колірну калібрування в залежності від навколишнього освітлення. Йдеться про цілком справних моніторах, якщо у вас виникають сумніви, то тут ви можете зробити діагностику і ремонт Вашого монітора ASUS. Однак, щоб мінімізувати шкідливий вплив на здоров'я очей користувачів, ASUS робить основний упор на запатентовані технології Flicker-Free, Low Blue Light і покриття антивідблиску, впроваджуючи їх в свої пристрої під брендом ASUS Eye Care.

До речі, можливо вас зацікавить потужний та якісний планшет Asus ZenPad 10.1 8Gb 3G Black, який можна придбати вже зараз за низькою ціною.

Flicker-Free

У загальних рисах, мерехтіння сприймається зоровою системою людини, коли є значна зміна яскравості світла протягом короткого проміжку часу. Частота зміни темно-світло, визначається кількістю раз в секунду, коли відбувається ця зміна. Світлодіодне підсвічування в сучасних ЖК моніторах не працює постійно. Вона постійно включається і вимикаються на частки секунди. Цей ефект мерехтіння особливо помітний при низькому рівні яскравості.

Здатність спостерігати мерехтіння сильно варіюється між окремими людьми, і навіть залежить від того, в яке місце дивиться користувач, так як периферичний зір найбільш чутливо. Мерехтіння монітора було серйозною проблемою ЕПТ дисплеїв, проте як кінескопні, так РК-дисплеї мають різні типи "флікера". У CRT пристроях, мерехтіння пов'язане з частотою оновлення зображення на дисплеї. Промінь електронно-променевої гармати рухається поперек екран, висвітлюючи лише частина екрану в будь-який момент часу. Частота оновлення екрану в 72 Гц або вище зазвичай вважається прийнятною і підходить для усунення мерехтіння ЕПТ для більшості користувачів (TCO 92).

Мерехтіння LCD дисплей відрізняється, так як оновлюється весь дисплей відразу ж, частота оновлення в 60 Гц є вважається прийнятною для більшості людей. Деякі 4K панелі обмежені частотою оновлення 30Гц при певних способах підключення дисплея, що, звичайно, помітно оку. Мерехтіння підсвічування теж може бути різним у різних режимах роботи монітора. Іноді використовується режим згладжування рухів, де частота оновлення збільшена до 120-144Hz і вступають в гру такі технології як синхронізація стробирования підсвічування (Nvidia ULMB), повільна підсвічування і раніше може бути сприйнята при швидкій швидкості оновлення.

LCD іноді (хоча і рідко) мерехтить в результаті інтерференції при використанні аналогового DSUB або компонентного підключення. Цифрові підключення - DVI, HDMI або DisplayPort, мають алгоритми перевірки помилок, здатні зберегти якість сигналу. Практично всі сучасні РК-монітори, персональні комп'ютери і ноутбуки будуть мають будь-якої роз'єм для цифрового з'єднання, тому їх слід використовувати там, де це можливо.

В основному ж ЖК-мерехтіння виникає через управління фоновим підсвічуванням, де використовуються дві альтернативні системи, PWM і DC.


Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі