gototopgototop

TexnoNews.com

Український блог про техніку!

Новинки сезону!
TexnoNews.com - Новини зі світу сучасних технологій Новини Новини іншої техніки Сучасні сонячні системи - це майбутнє в отриманні енергії
Сучасні сонячні системи - це майбутнє в отриманні енергії
Новини - Новини іншої техніки
Написав Administrator   
П'ятниця, 18 березня 2016, 09:54

Використовуючи поновлювані джерела енергії, кожен з нас вносить свій внесок для захисту навколишнього середовища.

Екологія

Сонце є невичерпним широкодоступним джерелом екологічно чистої енергії. Використання сонячної енергії пов'язано зі зменшенням споживання традиційних видів палива в системах опалення. Кращий спосіб використовувати енергію випромінювання є сонячні колектори.

Економія

Енергія сонячних променів, завдяки сонячним батареям в змозі задовольнити 60% річної потреби в енергії необхідної для нагріву побутової води. Багато країн, підтримуючи універсальність використання поновлюваних джерел енергії, впроваджують значні субсидії і допомоги. Таким чином, вони стають ще більш доступними, а їх використання більш вигідним.

Сонячна енергія є простим способом заощадити гроші в Вашому домі.

Сонячні системи - принцип дії і вибір

Принцип дії сонячної системи

Принцип дії сонячних колекторів виглядає наступним чином: сонячні колектори (сонячні батареї) зазвичай розміщуються на даху будівлі, перетворюючи сонячну енергію на теплову. За допомогою циркулюючого незамерзаючого розчину антифризу або гліколю, енергія передається на бойлер. Він розташований як правило по близькості від котла центрального опалення, щоб при необхідності догріти воду до необхідної температури. У бойлері тепло через теплообмінник (змійовик) передається побутовій воді. Охолоджений теплоносій повертається по трубопроводу до сонячних колекторів і там знову нагрівається - цикл замикається. За тим, щоб правильно і надійно працювала система стежить автоматика. Правильно підібраний і виконаний монтаж може скоротити витрати коштів на підігрів гарячої води до 60% в рік.

Інвестиційне планування

Сонячні системи, завдяки різноманітним системам монтажу можуть бути змонтовані як під час побудови об'єктів, так і в уже існуючих будівлях. Починати планування сонячної системи потрібно попередньо визначившись, яку мету ми переслідуємо, від цього буде залежати, яка повинна бути інсталяція і яка буде її кінцева ціна.

Вибір сонячного колектора

Мала сонячна система для підігріву побутової води.

Добре спроектована сонячна система повинна забезпечити потреби в теплій воді в 90% для літніх місяців і 50% - 60% протягом усього року. Для досягнення очікуваного результату на одну людину має припадати від 0,8 м2 до 1,5 м2 активної поверхні абсорбера поглинача. Крім того, при визначенні обсягу бойлера потрібно брати до уваги стандартний показник щоденного споживання гарячої води на одну людину 40 - 60 літрів води при температурі 55 °C.

Мала сонячна система для підтримки опалення будівлі

Використання сонячних колекторів для підтримки опалення, рекомендується для будинків з низьким енергоспоживанням і використовується в більшості в низькотемпературних системах обігріву таких як обігрів підлоги і стін. Наприклад, для будинку з середнім споживанням електроенергії 30 Вт/м2, що охоплює 20% річної потреби тепла для опалення можна покрити за допомогою 0,05 м2 активної поверхні трубчастого колектора або 0,09 м2 активної поверхні плоского колектора на 1 м2 будинку.

Місця розташування і орієнтації колекторів

Сонячні колектори (фотомодулі) працюють на основі сонячної радіації, тому дуже важливо, щоб вони були розміщені в найбільш сонячному місці і не були затінені різного роду об'єктами: будинками, димовими трубами, деревами і т.п. Якщо ця умова дотримана, установка може вільно розташовуватися в межах будинку

Напрямок колектора - кут μ

Площа колектора повинна бути спрямована по можливості на південь (кут μ = 0 °). Однак на практиці це не завжди можливо. З цієї причини, дозволяється максимальне відхилення +/- 45°. За межами цього діапазону ми, як правило маємо справу з дахом спрямованим на схід і захід. У такому випадку рекомендується розміщувати сонячні колектори на обох ділянках даху.

Нахил колектора щодо землі - кут

Нахил площини колектора до горизонту відіграє важливу роль у відборі сонячної радіації. Найбільш сприятливі умови для відбору сонячної енергії наступають за умови, коли промені сонця перпендикулярно падають на скло колектора. Через зміни кута падіння сонячних променів на колектор, в залежності від часу доби і пори року, рекомендується, щоб нахил колектора до горизонту був в діапазоні від 35° до 45°.

На що звернути увагу при установці сонячної системи?

Для забезпечення оптимального використання сонячних колекторів в системах, слід пам'ятати про те, що ефективність відбору сонячної енергії колекторами тим вище, чим нижче температура їх роботи при даній кількості сонячної радіації. Це може бути досягнуто за рахунок:

  • адекватного вибору числа колекторів щодо бойлера;
  • забезпечення адекватного припливу і температурного режиму;
  • уникати використання занадто великої кількості колекторів по відношенню до реальних потреб;
  • правильно визначити місце для установки сонячних колекторів
  • виконати установку і пуско-налагоджувальні роботи згідно з інструкцією.

 

На що звертати увагу при використанні сонячної системи?

Правильно встановлена ​​і запущена система не вимагає технічного обслуговування. Але під час її експлуатації потрібно дотримуватися кількох правил:

  • перевірка тиску на манометрі в системі;
  • перевірка стану захисного анода в залежності від виробника бака нагрівача;
  • після закінчення гарантійного терміну рідини, контролювати її колір і морозостійкість.

Якщо вам сподобалась дана стаття, ви можете залишити свою думку про неї нижче:

 
Ми офіційно представлені в новинному агрегаторі Google

Запитайте у експертів! (безкоштовно)Підпишіться!

Нас читають вже:

Введіть свою електронну адресу:

Останні коментарі

Facebook

Питання від відвідувачів

Доброго вечора! У мене на телефоні пише,що телефон заблоковано(телефон Meizu) пише шо потрібно ввести оліковий запис. Підскажіть будь ласка як його розлокувати!
Чому не приймає дзвінки на ноуті у вайбері?
ЯК ВІДКЛЮЧИТИ ГОЛОСОВИЙ НАБІР НА ФЛАЙ ТЕЛЕФОН
як зламати гру на нокія
підскажіть як поставити заборону на дзвінки в телефоні нокіа 6700 класік
відновити телефони в леново а6010 про
у мене на моторола х там де камера світиться червоним,що це може означати,можливо,що це якась слєжка?
яК ЗНАЙТИ САМСУНГ С6 active
чому у моєму інтернеті конфліктуючі програми на телефоні нокія
Як зняти блокування екрану на хуавей р9 літл
як зробити так щоб йшли ыгри андроыда 6.0
Як переслати музичний файл з планшета на ноутбук?
як зняти заборону на відхилення дзвінка в самсунг с3322
Я під'єднала телефон до комп'ютера через usb і пропали всі файли з телефону (((можливо якось відновити? Там вся память про донечку
як розблокувати fly Q200
чи можна відновити видалені повідомлення у нокіа люмія 610?
Чи можна побачити повідомлення Які людина відсилала,вле була в чорномусписку?
як в нокії 225 перемістити номера з карти на телефон?
Скажіть будь-ласка як видаляти всі виклики разом леново 2010
Доброго ранку!!!! в мене виникла проблема постійно злітає CD карта в телефони Lenovo A319

Останні новини

Останні коментарі